نهال آلبالو مورلو

نهال آلبالو مورلو  از رقم های بسیار تجاری است . این نهال با ماندگاری بالایی که دارد برای عرضه در بازار مناسب ترین رقم است . با میوه درشت و خشکبار عالی و مناسب است . باردهی فوق العاده بسیاری دارد و در بازار مورد پسند بیشاری از افراد است . فروش این نهال در نهالستان برگ سبز بصورت عمده و خرده انجام میگیرد . مشتریانی که قصد خرید این نوع نهال را دارن میتوانند خریدی مطمعن و بدون دغدغه بصورت مستقیم از نهالستان برگ سبز بمدیریت : مهندس رضا میرزایی با شماره تماس 09104101070 داشته باشند . ما به کیفیت نهال اهمیت ویژه میدهیم . 

نهال آلبالو مورلو

نهال آلبالو مورلو

نهالستان برگ سبز تولید و عرضه کننده انواع نهالهای مثمر و غیر مثمر می باشد . 

نهالستان برگ سبز اولین تولید کننده انواع نهال های خارجی و ایرانی در جهان است.

همچنین همه ارقام نهالهای نهالستان برگ سبز بدرخواست شما مشتریان گرامی به تمام نقاط کشور ارسال می شود . از جمله : تهران – شیراز – اصفهان – مشهد – تبریز – گلستان – مازندران – کرمانشاه – اراک – اردبیل و … .

این نهال در نهالستان برگ سبز بصورت کاملا تضمینی و تخفیف ویژه نهالستان بفروش میرسد 

روش درخواست خرید نهال آلبالو  از نهالستان برگ سبز : برای خرید انواع درخت شما میتوانید . به صورت مستقیم و بدون واسطه با شماره های زیر تماس حاصل فرمائید.

بمدیریت : مهندس رضا میرزایی 

شماره تماس : 09104101070-09306363005

شماره موبایل دفتر : 09143338362

نهال آلبالو مورلو

نهال آلبالو مورلو

مشخصات : 

نهال آلبالو مورلو نیز از ارقام خاص نهال آلبالو است . منشاء این نهال کشور انگلستان است . این نوع آلبالو در کشور آمریکا نیز کشت میشود. آلبالو مورلو درختی است پر رشد و پر بار که رنگ میوه این نهال به رنگ قرمز بسیار تند و شکل آن گرد و دم کوتاه است واین نوع نهال از رقم های دیر رس است . و بر پایه آلبالو تلخ است . گل این آلبالو از 5 گلبرگ و 5 کاسبرگ تشکیل شده است . و خودش خودش را تلقیح میدهد. گرده افشانی این نهال میتواند گیلاس را هم تلقیح دهد . یکی از ویژگی های این نهال این است که میوه رسیده بر روی درخت باقی نمی ماند . برای برداشت میوه این نهال از دستگاه استفاده میشود . میتوان آن را با دستگاه های ارتعاشی برداشت کرد . و دم میوه هنگام رسید آن باریک میشود.( خرید نهال آلبالو با تخفیف )

شرایط محیطی : 

آلبالو مورلو  در خاک های شور و قلیایی نیز رشد میکند . ولی بهترین نوع خاک برای رشد بهتر این نهال این است . که آن را در خاک های لومی رسی کشت کرد . خاک این نهال بیشتر به ترکیبات پتاس احتیاج دارد . چون برای میوه دهی و رشد نهال مناسب است . ولی از ازت برای جلو گیری از سرما استفاده می کنند . تا حدود 5 متری ریشه رشد میکند . نیاز سرمایی این نهال 599 الی 1599 ساعت زیر -7 درجه سانتیگراد است . تابستان های خشک و خنک برای این نهال مناسب است .

مقاومت این نهال به گرما و سرما زیاد است . ولی کاشت این نهال در مناطق بسیار گرم  بدیل تامین نشدن نیاز سرمایی و یا آسیب به میوه نیست . ریشه آلبالو نسبت به گیلاس در برابر خاک های مرطوب مقاوم تر است . ریشه این نهال سطحی و تا عمق 5/2 متر گسترش میابد . برای آبیاری این نهال بهتر است . زمانی که خاک خشک شد آبیاری کنیم که در طی فصل تابستان حدود 3-2 بار در طی هفته ابیاری لازم است . اما برای درختان بالغ و بزرگ هفته ای یک بار آبیاری مناسب است . آبیاری بهتر است که در سایه انداز دخت انجام گیرد . این نهال برای آبیاری غرق آبی حساس است . و بهتر است از روش های مناسب آبیاری استفاده کنیم .( خرید نهال آلبالو )

نهال آلبالو مورلو

نهال آلبالو مورلو

ارقام دیگر نهال آلبالو : 

نهال آلبالو مجاری

نهال آلبالو محلی

نهال آلبالو گیلاس

نهال آلبالو خوشه ای

نهال آلبالو فرنگی

نهال آلبالو تلخ

نهال آلبالو گیلاسی

نهال آلبالو گیسی

نهال آلبالو اصلاح شده

نهال آلبالو تکدانه