نهال آلو دامنسوز

نهال آلو دامنسوز یکی از رقم های بسیار تجاری است و این نهال با میوه ای به رنگ قرمز تیره دارد. مناسب جهت تازه خوری و کمپوت و بهترین نوع الو برای مناطق سردسیری است . نهالستان برگ سبز این نهال را بصورت عمده و خرده به بازار عرضه میکند . مشتریانی که قصد خرید این نهال را دارند میتوانند این نهال را بصورت مستقیم و بدون واسطه از نهالستان برگ سبز بمدیریت : مهندس رضا میرزایی با شماره تماس 09104101070 خریدی مطمعن و بدون دغدغه داشته باشید . کیفیت کار ما اعتبار ماست.

نهالستان برگ سبز یگی از بزرگترین تولید و عرضه کننده انواع و ارقام نهال های مثمر و غیرمثمر می باشد.

نهال آلو دامنسوز

نهال آلو دامنسوز

فروش نهال آلو به صورت عمده و خرده در نهالستان برگ سبز به شما مشتریان گرامی عرضه میشود .

فروش نهال آلو  به تمامی نقاط کشور به صورت بسته بندی ویژه نهالستان ارسال میشود از قبیل شهر های : تهران – اردبیل – کرمان – کرمانشاه – خراسان رضوی – تبریز-و … .

روش درخواست خرید محصول از نهالستان برگ سبز : برای خرید مطمعن شما میتوانید به صورت مستقیم و بدون واسطه با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید

بمدیریت:مهندس رضا میرزایی

شماره تماس: 09104101070-09306363005

شماره دفتر:09143338362

نهال آلو دامنسوز

نهال آلو دامنسوز

مشخصات:

همچنین نهال الو  یکی از ارقام تجاری در دنیا بحساب می اید . یکی از ویژگیهای نهال الو کیفیت،قدرت ماندگاری و باردهی زیاد آن می باشد . و هر درخت تقریبا 150 کیلو بار در سال میوه میدهد . میوه های نهال الو  بطور متراکم روی شاخه رشد می کنند . و یک شاخه پوشیده از میوه می شود.

شرایط محیطی:

نهال الو باردهی و مقاومت خوبی نسبت به سرما و کم آبی دارد. برای همین می توان در فصلهای گرم سال هفته ای یکبار نسبت به آبیاری نهال الو  اقدام کرد . .نهال آلو  از سال دوم کاشت شروع به باردهی میکند . و بار اقتصادی نهال الو نیز از سال ششم شروع می شود . و تا چندین سال ادامه دارد . این رقم تا 25 سال عمر دارد. بعد از برداشت تا چندین ماه قدرت انبار مانی دارد .

نهال آلو دامنسوز

نهال آلو دامنسوز

ارقام دیگر نهال آلو :

نهال الو بخارا
نهال الوچه

نهال الو خاکی
نهال الو زرد
نهال الو سانتریزه
نهال الو ناتال
نهال الو نگاتا
نهال آلو 

قطره طلا

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نهال آلو کهربا
نهال آلو دامنسوز
نهال آلو رین کلود
نهال آلو کالیفرنیا
نهال آلو بلک دیو
نهال آلو غول پاییزه
نهال آلو قطره طلا
نهال آلو خرمایی
نهال آلو خاکی