نهال آلو دامنسوز

نهال آلو دامنسوز یکی از رقم های بسیار تجاری است و این نهال با میوه ای به رنگ قرمز تیره دارد. مناسب جهت تازه خوری و کمپوت و بهترین نوع الو برای مناطق سردسیری است . نهالستان برگ سبز این نهال را بصورت عمده و خرده به بازار عرضه میکند . مشتریانی که قصد خرید این نهال را دارند میتوانند این نهال را بصورت مستقیم و بدون واسطه از نهالستان برگ سبز بمدیریت : مهندس رضا میرزایی با شماره تماس 09104101070 خریدی مطمعن و بدون دغدغه داشته باشید . کیفیت کار ما اعتبار ماست.

نهالستان برگ سبز یگی از بزرگترین تولید و عرضه کننده انواع و ارقام نهال های مثمر و غیرمثمر می باشد.

نهال آلو دامنسوز

نهال آلو دامنسوز

فروش نهال آلو به صورت عمده و خرده در نهالستان برگ سبز به شما مشتریان گرامی عرضه میشود .

فروش نهال آلو  به تمامی نقاط کشور به صورت بسته بندی ویژه نهالستان ارسال میشود از قبیل شهر های : تهران – اردبیل – کرمان – کرمانشاه – خراسان رضوی – تبریز-و … .

روش درخواست خرید محصول از نهالستان برگ سبز : برای خرید مطمعن شما میتوانید به صورت مستقیم و بدون واسطه با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید

بمدیریت:مهندس رضا میرزایی

شماره تماس: 09104101070-09306363005

شماره دفتر:09143338362

نهال آلو دامنسوز

نهال آلو دامنسوز

مشخصات:

همچنین نهال الو  یکی از ارقام تجاری در دنیا بحساب می اید . یکی از ویژگیهای نهال الو کیفیت،قدرت ماندگاری و باردهی زیاد آن می باشد . و هر درخت تقریبا 150 کیلو بار در سال میوه میدهد . میوه های نهال الو  بطور متراکم روی شاخه رشد می کنند . و یک شاخه پوشیده از میوه می شود.

شرایط محیطی:

نهال الو باردهی و مقاومت خوبی نسبت به سرما و کم آبی دارد. برای همین می توان در فصلهای گرم سال هفته ای یکبار نسبت به آبیاری نهال الو  اقدام کرد . .نهال آلو  از سال دوم کاشت شروع به باردهی میکند . و بار اقتصادی نهال الو نیز از سال ششم شروع می شود . و تا چندین سال ادامه دارد . این رقم تا 25 سال عمر دارد. بعد از برداشت تا چندین ماه قدرت انبار مانی دارد .

نهال آلو دامنسوز

نهال آلو دامنسوز

ارقام دیگر نهال آلو :

نهال الو بخارا
نهال الوچه

نهال الو خاکی
نهال الو زرد
نهال الو سانتریزه
نهال الو ناتال
نهال الو نگاتا
نهال آلو 

قطره طلا