نهال آلو رین کلود 

نهال آلو رین کلود یکی از ارقام دیگر نهال آلو میباشد که از رقم های تجاری است این میوه دیررس ترین گوجه سبز بازار است . بسیار بازار و ماندگاری بالا دارد . نهالستان برگ سبز این نهال را بصورت عمده و خرده به بازار عرضه میکند . مشتریانی که قصد خرید این نهال را دارن میتوانند این نهال را بصورت مستقیم و بدون واسطه از مدیر نهالستان : مهندس رضا میرزایی با شماره تماس 09104101070 خریداری کنند . ما به کیفیت نهال اهمیت ویژه میدهیم .

نهال آلو رین کلود

نهال آلو رین کلود

نهالستان برگ سبز یگی از بزرگترین تولید و عرضه کننده انواع و ارقام نهال های مثمر و غیرمثمر می باشد.

فروش نهال آلو به صورت عمده و خرده در نهالستان برگ سبز به شما مشتریان گرامی عرضه میشود .

فروش نهال آلو  به تمامی نقاط کشور به صورت بسته بندی ویژه نهالستان ارسال میشود از قبیل شهر های : تهران – اردبیل – کرمان – کرمانشاه – خراسان رضوی – تبریز-و … .

روش درخواست خرید محصول از نهالستان برگ سبز : برای خرید مطمعن شما میتوانید به صورت مستقیم و بدون واسطه با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید

بمدیریت:مهندس رضا میرزایی

شماره تماس: 09104101070-09306363005

شماره دفتر:09143338362

نهال آلو رین کلود

نهال آلو رین کلود

مشخصات :

نهال آلو رین کلود یکی از ارقام نهال آلو است که رقم تجاری است این نهال جدیدترین گوجه سبز رسیده موجود در بازار است . کشور سازنده این نهال اروپا است . این نهال دانه سبز رنگی دارد . عمر اقتصادی این نهال 24 الی 25 سال است . و از سال سوم کاشت میوه میدهد . زمان رسید میوه این نهال در ماه اوت و شکل آن گرد و سخت است . رنگ میوه این نهال زرد با زمینه ای سبز رنگ است . طعم شیرینی دارد . مناسب برای تازه خوری و کمپوت است .

شرایط محیطی : 

این نهال آلو مقاومت زیادی به سرما و خشکی دارد . این گونه نهال را باید با فاصله مناسب کاشت کرد . فاصله مناسب برای این نهال 3الی 4 متر با فاصله از هم کاشت میشود . برای رشد بهتر این نهال باید به خاک و فاصله و آبیاری دقت کنیم . آب مورد نیاز این نهال در هر هفته 10 لیتر است . این گونه نهال میتواند در برابر سرمای 24 ال 34 درجه سانتیگراد زیر صفر را تحمل کند . و بر پایه الو وحشی است . میتوان میوه این نهال را برای مدت 2 ماه نگهداری کرد . 

نهال آلو رین کلود

نهال آلو رین کلود

ارقام دیگر نهال آلو :

نهال الو بخارا
نهال الوچه

نهال الو خاکی
نهال الو زرد
نهال الو سانتریزه
نهال الو ناتال
نهال الو نگاتا
نهال آلو 

قطره طلا