نهال آلو شابلون

نهال آلو شابلون یکی دیگر از رقم های تجاری نهال آلو میباشد این نهال از رقم های زودرس و زودبازده و با تناژ بالا وعالی برای تازه خوری و خوشکباری است . این نهال در نهالستان برگ سبز بصورت عمده و خرده برای مشتریان عرضه میشود . مشتریان گرامی که قصد خرید این نهال را دارن میتوانند این نهال را بصورت مستقیم و بدون واسطه از نهالستان برگ سبز بمدیریت :مهندس رضا میرزایی با شماره تماس 09104101070 خریدی مطمعن و بدون دغدغه داشته باشید . کیفیت کار ما اعتبار ماست. ( تخفیف ویژه خرید نهال آلو )

نهال آلو شابلون

نهال آلو شابلون

نهالستان برگ سبز یگی از بزرگترین تولید و عرضه کننده انواع و ارقام نهال های مثمر و غیرمثمر می باشد.

فروش نهال آلو به صورت عمده و خرده در نهالستان برگ سبز به شما مشتریان گرامی عرضه میشود .

فروش نهال آلو  به تمامی نقاط کشور به صورت بسته بندی ویژه نهالستان ارسال میشود از قبیل شهر های : تهران – اردبیل – کرمان – کرمانشاه – خراسان رضوی – تبریز-و … .

روش درخواست خرید محصول از نهالستان برگ سبز : برای خرید مطمعن شما میتوانید به صورت مستقیم و بدون واسطه با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید

بمدیریت:مهندس رضا میرزایی

شماره تماس: 09104101070-09306363005

شماره دفتر:09143338362

نهال آلو شابلون

نهال آلو شابلون

مشخصات : 

نهال آلو شابلون با استقبال خوبی  از سوی باغداران دارد میوه این نهال خواص بالایی دارد. و بسیار با کیفیت و بازار پسند است. این گونه نهال برای مناطق گرمسیری مناسب بوده و تحمل گرمایی بیشتری دارد . و نیز تحمل سرما را دارد. این نهال مقایسه با آلو های دیگر رشد گسترده دارد . ارتفاع این نهال به 4 متر نیز میرسد . و نسبت به بقیه آلو ها شاخ و برگ فراوانی دارد .گسترده بودن این نهال باعث شده است که هر ساله افزایش رشد داشته باشد .و در نهایت به درخت پهناوری تبدیل میشود .برگهای این درخت نوک تیز و شکوفه های آن گاهی بصورت تکی و گاهی خوشه ای رشد میکند . رنگ پوست آن قرمز و گوشتی به رنگ زرد دارد. و طعم آن شیرین و بسیار لذت بخش است . میوه ای بسیار آبدار و خوش طعم است . که بصورت تازه خوری و خشکبار استفاده میشود . (فروش نهال آلو )

شرایط محیطی :

توجه داشته باشین که این نهال را بلافاصله بعد از خرید کاشت کنید . کاشت این نهال کار سختی نیست شما باید در اولین مرحله کاشت زمین مناسب با خاک مرغوب  برای کاشت  این نهال در نظر بگیرید خاک این نهال باید شنی . مرطوب و سنگین باشد مناسب تر است . بهتر است بدانید که برای میزان باردهی این نهال باید به کاشت و قرار گرفتن ریشه ها در خاک بستگی دارد. و باید با فاصله های مناسب کشت توجه کنیم . نیاز آبیاری این نهال بستگی به شرایط اقلیمی منطقه دارد . اگر در مناطق گرم کشت شده است آبیاری نیز افزایش مییابد . و در سال های اول کشت نیاز زیادی برای آبیاری دارد. 

نهال آلو شابلون

نهال آلو شابلون

ارقام دیگر نهال آلو :

نهال الو بخارا
نهال الوچه

نهال الو خاکی
نهال الو زرد
نهال الو سانتریزه
نهال الو ناتال
نهال الو نگاتا
نهال آلو قطره طلا