نهال انار پوست سیاه

نهال انار پوست سیاه یکی دیگر از ارقام نهال انار میباشد . این نهال از رقم های بسیار تجاری بوده و مناسب برای مناطق معتدل است . رقم خاص و کلکسیونی و طعم خوبی ندارد . نهالستان برگ سبز این نهال را بصورت عمده و خرده عرضه میکند . مشتریان گرامی که قصد خرید نهال را دارن میتوانند این نهال را از نهالستان برگ سبز بصورت مستقیم و بدون واسطه از مدیر نهالستان : مهندس رضا میرزایی با شماره تماس 09104101070 خریداری کنند . 

نهال انار پوست سیاه

نهال انار پوست سیاه

شما خریداران محترم به منظور خرید نهال انار و همینطور دریافت لیست ارقام نهال ها و قیمت نهال ها میتوانید به نهالستان برگ سبز مراجعه نمایید و یا با شماره های 09104101070 , 09143338362 تماس حاصل فرمایید.(خرید نهال با تخفیف)

نهالستان برگ سبز عرضه کننده انواع نهالهای مثمر و غیر مثمر و البته اصلاح شده می باشد .

این نهالستان امکان ارسال نهال به همه نقاط کشور را فراهم کرده است . از جمله شهرهای تهران – مازندران – یزد – اصفهان – شیراز و … .

روش درخواست خرید محصول از نهالستان برگ سبز : برای خرید مطمعن  شما میتوانید به صورت مستقیم و بدون واسطه با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید( خرید نهال انار  )

بمدیریت:مهندس رضا میرزایی

شماره تماس: 09104101070-09306363005

شماره دفتر:09143338362

نهال انار پوست سیاه

نهال انار پوست سیاه

مشخصات :

انار سیاه گران ترین گونه ی انار در جهان می باشد . که به دلیل رنگ پوست آن جذابیت زیادی را در بین انواع انار دارد . بذر این انار مناسب برای کاشت در گلدان و پرورش بونسای می باشد . ایران با تولید سالانه ۸۰۰۰۰۰ تن انار بزرگترین تولید کننده انار در دنیا است. هندوستان در رتبه دوم قرار دارد . این انار خاصیت درمانی زیادی دارد و برای مصارف خوراکی مناسب نیست . اگر دانه های آن به طور اتفاقی هم بر روی زمین ریخته شود قادر به جوانه زنی هستند . انار سیاه بومی ایران و شمال هند است . و درختچه ای کوچک به ارتفاع ۵ تا ۸ متر می باشد . این درختان تحمل بی آبی و سرمای متعادل تا ۱۲- درجه را دارند .از جمله بیماری هایی که انار پوست سیاه آن ها را درمان می کند , عبارتند از : «زردی، اسهال و سیاه سرفه» . ( خریدنهال انار  )

شرایط محیطی :

ریشه های این رقم نهال تا 5 متر به زیر خاک می رود . این نهال می تواند سرمای 1 درجه سانتی گراد را بخوبی تحمل کند . و در سرمای -12 الی -14 اندام های هوایی نهال یخ میزند و خشک می شود . نسبت به خشکی مقاومت خوبی دارد . خاک های سبک هر هفته یکبار به آبیاری و خاک های سنگین هر 10 روز یکبار به آبیاری نیامند هستند . فاصله کاشت نهال انار در اراضی شیب دار ملایم و مناطق بادگیر بصورت 3*3 و 2/5*3 متر مد نظر گرفته شده است . در زمین های صاف بصورت 4*4 و 2/5*3 مد نظر گرفته شده است .

نهال انار پوست سیاه

نهال انار پوست سیاه

ارقام نهال انار :

نهال انار ساوه

نهال انار رباب

نهال انار گرین گلوب

گپ فردوس

نهال انار بیدانه ژله ای

نهال انار دانه سیاه اصل

نهال انار گربان
نهال انار پوست سیاه
نهال انار پایه کوتاه
نهال انار سردشت
نهال انار سفید
نهال انار سیاه سرقندی
نهال انار دانه سیاه
نهال انار گپ فردوس
نهال انار کرین کلوب
0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *