نهال انار کرین کلوب

نهال انار کرین کلوب یکی از ارقام نهال انار میباشد این نهال از رقم های بسیار تجاری و بسیار دانه درشت است . مناسب برای مناطق سردسیری و بازار پسند و زودبازده و پایه کوتاه و بار دهی یک دست دارد . نهالستان برگ سبز این نهال را بصورت عمده و خرده عرضه میکند . مشتریانی که قصد خرید نهال را دارن میتوانند این نهال را بصورت مستقیم و بدون واسطه از مدیر نهالستان : مهندس رضا میرزایی با شماره تماس 09104101070 خریدی مطمعن و بدون دغدغه انجام دهند . 

نهال انار کرین کلوب

نهال انار کرین کلوب

شما خریداران محترم به منظور خرید نهال انار و همینطور دریافت لیست ارقام نهال ها و قیمت نهال ها میتوانید به نهالستان برگ سبز مراجعه نمایید و یا با شماره های 09104101070 , 09143338362 تماس حاصل فرمایید.(خرید نهال با تخفیف)

نهالستان برگ سبز عرضه کننده انواع نهالهای مثمر و غیر مثمر و البته اصلاح شده می باشد .

این نهالستان امکان ارسال نهال به همه نقاط کشور را فراهم کرده است . از جمله شهرهای تهران – مازندران – یزد – اصفهان – شیراز و … .

روش درخواست خرید محصول از نهالستان برگ سبز : برای خرید مطمعن  شما میتوانید به صورت مستقیم و بدون واسطه با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید( خرید نهال انار  )

بمدیریت:مهندس رضا میرزایی

شماره تماس: 09104101070-09306363005

شماره دفتر:09143338362

نهال انار کرین کلوب

نهال انار کرین کلوب

مشخصات :

این نهال به صورت درختچه با پاجوش های فراوان و یا با حذف پاجوش به طور تک تنه رشد می کند و ارتفاع آن به ۵ -۲ متر می رسد. انار از درختان میوه مناطق نیمه گرمسیری بوده در نواحی سرد . خزانپذیر و در مناطقی که زمستان های ملایم دارند، دایم سبز می باشد. برای رسیدن مطلوب میوه ها به گرمای تابستان بیشتر نیاز دارد. نیاز سرمایی انار در حدود ۴۰۰-۲۰۰ ساعت زیر ۷ درجه سانتی گراد می باشد. سرماهای دیررس بهاره به شکوفه های اولیه آسیب می رساند . و در نتیجه انار ریز جانشین انار درشت و معمولی می گردد. در مناطقی که سرمای دیرررس بهاره دارند حتی به میوه های تازه تشکیل شده آسیب وارد می شود.( خرید نهال انار )

شرایط محیطی :

این نهال  سرماهای ۱۰- درجه سانتی گراد زمستان را تحمل می کند اما اگر سرما به ۱۲-لی ۱۴- درجه سانتی گراد برسد، موجب خشکیدگی اندام های هوایی می گردد.
شاخه های انار در هنگام جوانی مقطع مربع دارند . میخچه ها در طول عمر خود ۴-۳ مرتبه میوه می دهند . گل های انار قرمز مایل به نارنجی به قطر ۳ سانتی متر و به شکل زنگوله می باشد. درخت انار در اوایل فصل رشد هر ۱۵ – ۱۰ روز یک بار، ۴-۳ مرتبه گل می دهد اما میوه ها از گل های بارآور بهار حاصل می شوند . فاصله کشت مناسب انار ۶-۴ متر بوده و برای شکل دهی درخت، تنه کوتاه به ارتفاع ۴۰-۳۰ سانتی متر ایجاد می شود . و بازوهای اصلی درخت روی این تنه قرار می گیرند . گرچه درخت انار مقاوم به کم آبی می باشد .

نهال انار کرین کلوب

نهال انار کرین کلوب

ارقام نهال انار : 

نهال انار ساوه

نهال انار رباب

نهال انار گرین گلوب

گپ فردوس

نهال انار بیدانه ژله ای

نهال انار دانه سیاه اصل

نهال انار گربان
نهال انار پوست سیاه
نهال انار پایه کوتاه
نهال انار سردشت
نهال انار سفید
نهال انار سیاه سرقندی
نهال انار دانه سیاه
نهال انار گپ فردوس
نهال انار کرین کلوب
0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *