نهال انجیر میسشن

نهال انجیر میسشن یکی دیگر از ارقام نهال انجیر میباشد . این نهال از رقم های تجاری و میوه ای درشت است . گوشت بنفش رنگ و ماندگاری بالا دارد . تناژ بار دهی بالا و بازار پسند است . نهالستان برگ سبز این نهال را بصورت عمده و خرده عرضه میکند . مشتریان گرامی که قصد خرید نهال را دارن میتوانند این نهال را از نهالستان برگ سبز بصورت مستقیم و بدون واسطه از مدیر نهالستان : مهنذس رضا میرزایی با شماره تماس 09104101070 خریداری کنند . 

نهال انجیر میسشن

نهال انجیر میسشن

شما خریداران محترم به منظور خرید نهال انجیر  و همینطور دریافت لیست ارقام نهال ها و قیمت نهال ها میتوانید به نهالستان برگ سبز مراجعه نمایید و یا با شماره های 09104101070 , 09143338362 تماس حاصل فرمایید.(خرید نهال انجیر با تخفیف)

نهالستان برگ سبز عرضه کننده انواع نهالهای مثمر و غیر مثمر و البته اصلاح شده می باشد .

این نهالستان امکان ارسال نهال به همه نقاط کشور را فراهم کرده است . از جمله شهرهای تهران – مازندران – یزد – اصفهان – شیراز و … .

روش درخواست خرید محصول از نهالستان برگ سبز : برای خرید مطمعن  شما میتوانید به صورت مستقیم و بدون واسطه با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید( خرید نهال انجیر   )

بمدیریت:مهندس رضا میرزایی

شماره تماس: 09104101070-09306363005

شماره دفتر:09143338362 

نهال انجیر میسشن

نهال انجیر میسشن

مشخصات :

نهال انجیر میسشن زودبازده با توجه به شرایط اقلیمی مناسب و نگهداری بهینه از سال اول کاشت به بار می نشیند . قابل توجه باغداران که باید همه محصولات سال اول کاشت را از نهال جدا کنند تا رشد نهال بهبود یابد . نهال اصلاح شده مناسب کاشت برای احداث باغات انجیر میباشد . انجیر اصلاح شده ی میسیشن مقاومت بسیار عالی نسبت به آفات و بیماریهای انجیر دارد . درخت انجیر میسشن زودبازده از سال اول کاشت به بار مینشیند . این نهال از سال پنجم محصول تجاری خود را بار می دهد . این انجیر رقم تجاری بوده و بسیار بازار پسند است . این باردهی در حدود 7 تن براورد شده است . بهتر است که به ازای هرروز از فصل بهار 2 لیتر آب و به ازای هرروز از فصل تابستان 3 لیتر آب داده شود .

شرایط محیطی :

نهال انجیر میسشن مقاوم به سرما بوده و میتواند تا دمای 14- درجه را متحمل شود . اما اگر این دما به طور چندین روز متوالی استمرار یابد ممکن است . به اندام های هوایی نهال اسیب رسیده و خشک شوند . فاصله ی کاشت درخت انجیر میسشن در اراضی شیب دار ملایم و مناطق بادگیر بصورت ۳*۳ و ۳*۲٫۵ متر کاشت می شود .در زمین های صاف این فاصله بصورت ۴*۴ و ۴*۳ متر کاشت می گردد . گرده افشان مناسب انجیر میسیشن در باغات انجیر بصورت هر 10 اصله نهال انجیر یک اصله گرده افشان مناسب نهال انجیر کاشت می شود . میزان کوددهی انجیر میسیشن در هر هکتار ۵ تن کود پوسیده دامی تعیین شده است . 

نهال انجیر میسشن

نهال انجیر میسشن

ارقام نهال انجیر :

نهال انجیر
نهال انجیر استهبان
نهال انجیر اسرائیلی
نهال انجیر گلابی
نهال انجیر زرد
نهال انجیر سیاه
نهال انجیر مقاوم به سرما
نهال انجیر سردسیری
نهال انجیر گرمسیری
نهال انجیر سه فصل

نهال انجیر کلسته
نهال انجیر
نهال انجیر
نهال انجیر
نهال انجیر میسشن
نهال انجیر یزدی
نهال انجیر سه فصله
نهال انجیر عسلی
نهال انجیر قهوه ای
0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *