نهال انجیر

نهال انجیر یکی از ارقام نهال میباشد . این نهال با طعم و مزه شیرینی که دارد بسیار بازار پسند و رقم تجاری میباشد . نهال انجیر یکی از مهمترین و باخاصیت ترین نهال ها است . این نهال را میوانید از نهالستان برگ سبز به صورت عمده و خرده و بصورت مستقیم و بدون واسطه از مدیر نهالستان : جناب مهندس رضا میرزایی با شماره تماس 09104101070ـ 09143338362 خریداری کنید . 

 انجیر

انجیر

انجیر

سوره ای در قرآن به نام انجیر، خداوند به تین و زیتون قسم خورده .چراکه درختانی هستند که میوه های آن ها خواص غذایی کامل داشته، سهل الهضم بوده و خواص دارویی نیز دارند. همین طور در کتب مقدس یهودیان و نویسندگان قدیمی یونان و روم نیز از انجیر و خواص آن گفته شده است. بقراط در چندین مورد انجیر را به عنوان ملین و مغذی نام برده و در بیماری های التهابی بدن آن را مفید دانسته است.

نهال انجیر،نهالستان انجیر،خرید نهال 

 انجیر

انجیر

انجیر تازه منبع غنی بتاکاروتن و ویتامین ث است. این دو آنتی اکسیدان در پیشگیری از ابتلا به سرطان نقش مهمی را ایفا می کنند. انجیر همچنین حاوی طیف گسترده ای از دیگر ویتامین ها نیز است.

منبع خوبی از پتاسیم، منیزیم، کلسیم، فسفر و ویتامین های A، B و C است. انجیر سرشار از پتاسیم و تأمین کننده سلامت کودکان ضعیف است و برای بی اشتهایی مفید است.

 انجیر

انجیر

انجیر درمانی برای کم خونی

انجیر حاوی مقادیر زیادی آهن و ویتامین C است؛ مخلوطی از این دو ماده ی مغذی، آن را به یک میوه ی فوق العاده برای کم خون ها مخصوصاً افراد مبتلا به کم خونی فقر آهن تبدیل کرده است.

انجیر هم منبع خوبی از کلسیم و هم منبع خوبی از پتاسیم است. کلسیم موجب افزایش تراکم استخوان و پتاسیم، دفع کلسیم از طریق ادرار را کاهش می دهد؛ از این رو انجیر یکی از بهترین میوه ها برای افزایش تراکم استخوان است.نهال انجیر.

نهالستان برگ سبز با ارائه بهترین نهال های مستمر و غیر مستمر در خدمت کشاورزان عزیز میباشد جهت خرید انواع نهال با شماره های سایت تماس حاصل فرمایید.

 انجیر

انجیر

ارقام نهال انجیر:

 انجیر استهبان
 انجیر اسرائیلی
 انجیر گلابی
 انجیر زرد
 انجیر سیاه
 انجیر مقاوم به سرما
انجیر سردسیری
انجیر گرمسیری
 انجیر سه فصل