نهال انگور لاو لاو 

نهال انگور لاولاو از ارقام بسیار تجاری است . میوه ای زودرس با سایز درشت و بسیار پربار است . از رقم های وارداتی و پیوندی بوده و دربازار بسیار مورد پسند است . این نهال را نهالستان برگ سبز بصورت عمده و خرده برای مشتریان گرامی عرضه میکند . میتوانید برای خریدی مطمعن و بدون دغدغه بصورت مستقیم و بدون واسطه این نهال را از نهالستان برگ سبز بمدیریت : مهندس رضا میرزایی با شماره تماس 09104101070 -09306363005 خریداری کنید . 

نهال انگور لاولاو

نهال انگور لاولاو

نهالستان برگ سبز تولید و عرضه کننده انواع نهالهای مثمر و غیر مثمر می باشد . 

نهالستان برگ سبز اولین تولید کننده انواع نهال های خارجی و ایرانی در جهان است.

همچنین همه ارقام نهالهای نهالستان برگ سبز بدرخواست شما مشتریان گرامی به تمام نقاط کشور ارسال می شود . از جمله : تهران – شیراز – اصفهان – مشهد – تبریز – گلستان – مازندران – کرمانشاه – اراک – اردبیل و … .

این نهال در نهالستان برگ سبز بصورت کاملا تضمینی و تخفیف ویژه نهالستان بفروش میرسد 

روش درخواست خرید نهال انگور  از نهالستان برگ سبز : برای خرید انواع درخت شما میتوانید . به صورت مستقیم و بدون واسطه با شماره های زیر تماس حاصل فرمائید.

بمدیریت : مهندس رضا میرزایی 

شماره تماس : 09104101070-09306363005

شماره موبایل دفتر : 09143338362

نهال انگور لاولاو

نهال انگور لاولاو

مشخصات :  

نهال انگور لاولاو یکی از ارقام نهال انگور است . که در میان باغداران محبوبیت خاصی دارد. این نهال با میوه ای زودرس و سایز بزرگ است . با طعم شیرین و با گوشتی قرمز رنگ که خیلی پرطرفدار است . کشور سازنده این نهال ترکیه است . خوشه های این نهال بصورت متوسط بوده و نسبتا بزرگ و با ساقه ای بلند است . یکی از محصولات پر فروش و تجاری است . از ارقام نهال ای خارجی و کمیاب است . عمر اقتصادی این نهال بیش از 99 سال است . 

شرایط محیطی :

یکی از مهمترین نکته برای نهال انگور کاشت و آب و هوای مناسب برای آن است .موقع کاشت بهتر این نهال در زمستان است و در مناطق گرمسیر در اوایل پاییز کاشت میشود . این نهال را باید حدودا 49 سانتیمتر هرس کنید تا رشد و محصول بهتری داشته باشد . برای رشد باید آبیاری به موقع و آب مورد نیاز نهال را تنظیم کنیم . در تابستان باید 2 الی 3 بار نهال انگور را آبیاری کنیم . ولی در دیم نیاز آبی بر حسب منطقه تنظیم میگردد . 

نهال انگور لاولاو

نهال انگور لاولاو

لیست دیگر نهال انگور : 

انگور بیدانه قرمز

انگور شرابی

انگور شانی

انگور سیاه سردشت

انگور یاقوتی

انگور شامپاین

انگور شاهانی

انگور شانی کردستان

انگور سوییت شاپر

انگور ترکمن ۴

انگور صاحبی

سایر ارقام نهال انگور :

انگور قزل اوزوم

انگور قرمز

انگور قزل

انگور قرمز کشمشی

انگور قاصدک

انگور قزوین

انگور قم

انگور قطره ماه

انگور قوچان

انگور فرانسوی

سایر ارقام نهال انگور 1:

انگور فرنگی

انگور فخری

انگور فروشی

انگور فارس

انگور فروش

انگور فرنگی قرمز

انگور فرنگی هندی

انگور فرنگی سیاه ا

نگور فرانسوی

انگور غوره