نهال انگور کندوری

نهال انگور کندوری یکی از ارقام انگور است که بسیار رقم تجاری و بازار پسند است . این نهال با میوه ای درشت و شیرین در میان باغداران خیلی مورد توجه قرار گرفته است . مشتریان گرامی که خواستار این نهال هستن میتوانند آن را از نهالستان برگ سبز تهیه کنند . این نهال بصورت عمده و خرده در نهالستان برگ سبز به باغدران عزیز عرضه میگردد . میتوانید این نهال را بصورت مستقیم و بدون واسطه از نهالستان برگ سبز بمدیریت : مهندس رضا میرزایی با شماره تماس 09104101070 خریداری کنید .

نهال انگور کندوری

نهال انگور کندوری

نهالستان برگ سبز عرضه کننده انواع نهال های مثمر و غیرمثمر می باشد . 

فروش نهال بصورت عمده و خرده با بهترین کیفیت و تضمینی . شناسه دار در نهالستان برگ سبز .

همچنین همه ارقام نهالهای نهالستان برگ سبز بدرخواست شما مشتریان گرامی به تمام نقاط کشور ارسال می شود . از جمله : تهران – شیراز – اصفهان – مشهد – تبریز – گلستان – مازندران – کرمانشاه – اراک – اردبیل و … .

روش درخواست خرید نهال انگور  از نهالستان برگ سبز : برای خرید انواع درخت شما میتوانید . به صورت مستقیم و بدون واسطه با شماره های زیر تماس حاصل فرمائید.

بمدیریت : مهندس رضا میرزایی 

شماره تماس : 09104101070-09306363005

شماره موبایل دفتر : 09143338362

نهال انگور کندوری

نهال انگور کندوری

مشخصات و شرایط آب و هوایی :

انگور کندوری انگوری است با حبه های درشت و دانه دار به رنگ قرمز و میان رس که میوه این نهال بیشتر برای آبغوره و تازه خوری استفاده میشود . این نهال بیشتر در کشور ایراان تولید و عرضه مصرف کننده میگردد . محصولات مشابه این نهال انگور قزل اوزوم – انگور یاقوتی – انگور ریش بابا – انگور بیدانه سفید است . میزان باروری این نهال در هر هکتار به 59 الی 60 تن میرسد. عمر اقتسادی این نوع نهال بیش از 99 سال است . زمان برداشت میوه انگور کندوری اوایل شهریور ماه است . مقاومت سرمایی c18 – c14 درجه سانتیگراد است . مقدار اسیدی این نهال 7 میلی گرم در 99 سی سی است تحمل زیادی در برابر خشکی دارد. مقدار قند این نهال 17-25 درجه بریکس است . 

این نهال را میتوان در مناطق سرد و نیمه سرد و کوهستانی . معتدل کاشت کرد . و مهمترین موضوع در کاشن نهال انگور کندوری این است که باید به عمق و قطر گودال های مورد نظر دقت کرد. عمق و قطر باید 80 در 80 باشد دانه های این نهال از محصولات تجاری در جهان است . و یکی دیگر از ویژگی های کاشت فاصله مناسب بین نهال هاست . فاصله انگور کندوری  3در 3 است . 

نهال انگور کندوری

نهال انگور کندوری

ارقام دیگر نهال انگور :

نگور بیدانه قرمز

انگور شرابی

انگور شانی

انگور سیاه سردشت

انگور یاقوتی

انگور شامپاین

انگور شاهانی

انگور شانی کردستان

انگور سوییت شاپر

انگور ترکمن ۴

انگور صاحبی

سایر ارقام نهال انگور :

انگور قزل اوزوم

انگور قرمز

انگور قزل

انگور قرمز کشمشی

انگور قاصدک

انگور قزوین

انگور قم

انگور قطره ماه

انگور قوچان

انگور فرانسوی

سایر ارقام نهال انگور 1:

انگور فرنگی

انگور فخری

انگور فروشی

انگور فارس

انگور فروش

انگور فرنگی قرمز

انگور فرنگی هندی

انگور فرنگی سیاه ا

نگور فرانسوی

انگور غوره