نهال انگور یاقوتی

نهال انگور یاقوتی یکی از ارقام تجاری است این نهال جز رقم های زود رس است که در بازار ایران بسیار مورد پسند بازاریها قرار گرفته است . نهالستان برگ سبز یکی از بزرگترین تولید کننده ارقام نهال انگور با بهترین کیفیت است شما  مشتریان گرامی برای خریدی مطمعن و بدون دغدغه میتوانید بصورت مستقیم و بدون واسطه از نهالستان برگ سبز بمدیریت مهندس رضا میرزایی با شماره تماس  09104101070 خریداری کنید. 

نهال انگور یاقوتی

نهال انگور یاقوتی

نهالستان برگ سبز تولید و عرضه کننده انواع نهالهای مثمر و غیر مثمر می باشد .

همچنین همه ارقام نهالهای نهالستان برگ سبز بدرخواست شما مشتریان گرامی به تمام نقاط کشور ارسال می شود . از جمله : تهران – شیراز – اصفهان – مشهد – تبریز – گلستان – مازندران – کرمانشاه – اراک – اردبیل و … .

این نهال در نهالستان برگ سبز بصورت کاملا تضمینی و تخفیف ویژه نهالستان بفروش میرسد 

روش درخواست خرید نهال انگور  از نهالستان برگ سبز : برای خرید انواع درخت شما میتوانید . به صورت مستقیم و بدون واسطه با شماره های زیر تماس حاصل فرمائید.

بمدیریت : مهندس رضا میرزایی 

شماره تماس : 09104101070-09306363005

شماره موبایل دفتر : 09143338362

نهال انگور یاقوتی

نهال انگور یاقوتی

مشخصات و شرایط محیطی :

نهال انگور یاقوتی یکی از رقم های پر طرفدار می باشد این نهال در نقاط مختلف ایران کشت میشود . انگور یاقوتی یکی از نژادهای با ارزش و قیمتی است . که به تمام نقاط مختلف جهان صادر میشود نام یاقوتی را به علت فرم و رنگ قرمز به این انگور اختصاص گرفته است کاشت انگور یاقوتی سابقه دیرینه در کشور ایران دارد. و برای بسیاری از باغداران گزینه اول است. میوه این نهال بدون هسته است . که همواره توجه افراد مختلفی را به خود جلب میکند . با رنگی بسیار دلپذیر و طعم سیرین است . میوه این نهال بصورا درشت و متوسط بوده اما سایز کوچک آن وجود ندارد. این انگور از دسته انگور های آبدار است . رنگ قرمز تیره دارد. مناسب برای کشمش و تازه خوری است . این نهال به ساعات آفتابی زیادی نیاز دارد. تقریبا نژادهای این نهال به شکل یکسان هستن . معمولا این نهال در سایه و آفتاب کم رشد کمی دارد. این نهال مناسب مناطق گرمسیری است . میتوان آن را در مناطق معتدل و خنک نیز کشت کرد . 

نهال انگور یاقوتی

نهال انگور یاقوتی

لیست دیگر نهال انگور :

انگور بیدانه قرمز

انگور شرابی

انگور شانی

انگور سیاه سردشت

انگور یاقوتی

انگور شامپاین

انگور شاهانی

انگور شانی کردستان

انگور سوییت شاپر

انگور ترکمن ۴

انگور صاحبی

سایر ارقام نهال انگور :

انگور قزل اوزوم

انگور قرمز

انگور قزل

انگور قرمز کشمشی

انگور قاصدک

انگور قزوین

انگور قم

انگور قطره ماه

انگور قوچان

انگور فرانسوی

سایر ارقام نهال انگور 1:

انگور فرنگی

انگور فخری

انگور فروشی

انگور فارس

انگور فروش

انگور فرنگی قرمز

انگور فرنگی هندی

انگور فرنگی سیاه ا

نگور فرانسوی

انگور غوره