نهال بید مجنون پیوندی

نهال بید مجنون پیوندی

نهال بید مجنون پیوندی

نهال بید مجنون پیوندی از ارقام زینتی و غیر مثمر می باشد که صرفا در مصارف زینتی به کار می رود . این نهال رقمی است که در اکثر مناطق کشور یافت می شود . این نهال در پارکها , محوطه ساختمان ها و در باغها ( جهت زیبا سازی فضا ) استفاده می شود . رنگ شاخه های این نهال قهوه ای مایل به زرد می باشد . برگها و شاخه های نهال بید مجنون به حالت کشیده و  افتاده هستند . یکی از ویژگی های عالی که این نهال دارد , رشد در انواع خاک می باشد . نهال بید مجنون به آبیاری زیاد نیازمند است . بطوری که اگر آبیاری درخت هرچه بیشتر باشد درخت بیشتر رشد می کند . و برگها و شاخه ها سبز رنگ و با کیفیت خواهند بود . آبیاری این نهال بمقداری ویژهد می باشد . بدین گونه که در اوایل کاشت این نهال , باید آبیاری عمقی صورت بگیرد . هرس کردن یکی دیگر از عوامل رشد خوب این نهال است . اگرکه این نهال بظور منظم هرس شود , نهال بید مجنون رشدو کیفیت خوبی خواهد داشت .

شرایط محیطی :

نهال بید مجنون پیوندی حساس به سرما می باشد . بطوری که در زمستانهای  سرد و ادامه دار پوسته ی بیرونی ان ترک خورده و ممکن است به اندام های هوایی اش آسیب خورده و حتی نهال از بین برود . (خشک شود ) این نهال باید مناطق نورگیر کاشته شود . هرچه نور بیشتری دریافت کند رشد بهتری خواهد  داشت . این نهال نباید در مناطق با سایه کاشته شود .  زیرا در این صورت نهال دچار بیماری قارچی خواهد شد . در طی این بیماری لک های سفید رنگی روی تنه ی درخت ایجاد می شود که البته این بیماری کشنده نیست .

لیست اراقم نهال بید مجنون :

-بید مجنون پیوندی

-بید مجنون زرد پیوندی

-بید منون فر

-بیدمشک

روش درخواست خرید محصول از نهالستان  برگ سبز : برای خرید نهال های انواع درخت شما میتوانید به صورت مستقیم و بدون واسطه با شماره زیر تماس حاصل فرمایید . شماره :09104101070 شماره :09306363005 به مدیریت مهندس رضا میرزایی