نهال خرمالو پایه کوتاه

نهال خرمالو پایه کوتاه از ارقام نهال خرمالو میباشد این نهال از رقم های بسیار تجاری و مناسب برای مناطق سردسیری و پایه کوتاه است . رقمی زودبازده و بازار پسند است . طعم شیرین و ظاهری زیبا دارد . تناژ باردهی بالایی دارد و نهال خاص و کمیاب است . نهالستان برگ سبز این نهال را بصورت عمده و خرده عرضه میکند . مشتریان گرامی که قصد خرید نهال را دارن میتوانند این نهال را از نهالستان برگ سبز بصورت مستقیم و بدون واسطه از مدیر  نهالستان : مهندس رضا میرزایی با شماره تماس 09104101070-09143338362 خریدی مطمعن و بدون دغدغه انجام دهند

نهال خرمالو پایه کوتاه

نهال خرمالو پایه کوتاه

شما خریداران محترم به منظور خرید نهال خرمالو  و همینطور دریافت لیست ارقام نهال ها و قیمت نهال ها میتوانید به نهالستان برگ سبز مراجعه نمایید و یا با شماره های 09104101070 , 09143338362 تماس حاصل فرمایید.(خرید نهال خرمالو با تخفیف)

نهالستان برگ سبز عرضه کننده انواع نهالهای مثمر و غیر مثمر و البته اصلاح شده می باشد .

این نهالستان امکان ارسال نهال به همه نقاط کشور را فراهم کرده است . از جمله شهرهای تهران – مازندران – یزد – اصفهان – شیراز و … .

روش درخواست خرید محصول از نهالستان برگ سبز : برای خرید مطمعن  شما میتوانید به صورت مستقیم و بدون واسطه با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید( خرید نهال خرمالو   )

بمدیریت:مهندس رضا میرزایی

شماره تماس: 09104101070-09306363005

شماره دفتر:09143338362

نهال خرمالو پایه کوتاه

نهال خرمالو پایه کوتاه

مشخصات:

اکثر ارقام خرمالو نظیر خرمالوی ورجینیانا از هر دو طریق بکرباری و گرده افشانی میوه تولید می کنند. گرده افشانی توسط حشرات انجام می گیرد . و میوه های تلقیح یافته حاوی هشت عدد دانه می باشند . نوع میوه خرمالو، سته می باشد . میوه خرمالو در هنگام نارس طعم گس دارد. میوه های بکر بار دارای گوشت روشن تر و گس تر نسبت به میوه های دانه دار می باشند. به طور کلی میوه های بکربار کیفیت بهتری نسبت به میوه های دانه دار دارند. جوانه های جانبی شاخه های یکساله حاوی سه عدد فلس و جوانه انتهایی بدون فلس می باشند. گل های نر روی گل آذین گرزن قرار می گیرند. ( خریدنهال خرمالو )

شرایط محیطی :

نهال خرمالو از درختان میوه مناطق گرمسیری بشمار می آید . و سرماهای دیررس بهاره می تواند به شاخساره های این گیاه آسیب وارد کند .خرمالو همانند انار میتواند متحمل سرمایی تا درجه 10- درجه باشد . نیاز سرمای جوانه های این درخت ۴۰۰-۱۰۰ ساعت زیر ۷ درجه سانتی گراد می باشد . بعضی از ارقام خرمالو ها میتوانند دمای 18- را تحمل کنند . علیرغم این موضوع خرمالو به خشکی خاک حساس می باشد و باید در فصول گرم سال آبیاری منظم انجام شود . آبیاری بیش از حددر طی فصل رشد باعث ریزش میوه ها می شود . فاصله کشت مناسب ۶-۵ متر می باشد . ازدیاد این نهال از طریق پیوند بر روی پایه های بذری می باشد .

و در ضمن می توان از پاجوش خرمالو های بکربار برای ازدیاد گیاه استفاده نمود. زمان کوددهی درخت خرمالو  از اواسط پاییز تا اواخر زمستان قابل اجراست و میزان کوددهی خرمالو در هر هکتار ۳ تن کود نانو پلیت ،کود فیبری معدنی تعیین می شود .(خریدنهال خرمالو)

نهال خرمالو پایه کوتاه

نهال خرمالو پایه کوتاه

ارقام نهال خرمالو :

خرمالو پایه کوتاه

خرمالو موزی

خرمالو انبه ای

 خرمالو ایورکا