نهال سیب سفید قندی

نهال سیب سفید قندی نیز یکی از ارقام نهال سیب میباشد.این نهال بسیار تجاری است. نهالستان برگ سبز این نهال برای کاشت باغداران پیشنهادی ویژه است . این نهال را میتوانید از نهالستان برگ سبز به صورت مستقیم و بدون واسطه از مهندس رضا میرزایی با شماره تماس 09104101070 خریداری کنید.

نهال سیب سفید قندی

نهال سیب سفید قندی

فروش این نهال به صورت عمده و خرده در نهالستان برگ سبز به شما مشتریان گرامی عرضه میشود.

نهالستان برگ سبز یگی از بزرگترین تولید و عرضه کننده انواع و ارقام نهال های مثمر و غیرمثمر می باشد.

فروش نهال سیب قندی به تمامی نقاط کشور به صورت بسته بندی ویژه نهالستان ارسال میشود از قبیل شهر های :تهران – اردبیل – کرمان – کرمانشاه – خراسان رضوی – تبریز-و …..

خرید نهال سیب قندی  باتخفیف ویژه از نهالستان برگ سبز دریافت قیمت نهال سیب سال جاری از نهالستان و فروش ارقام نهال سیب در  نهالستان برگ سبز 

روش درخواست خرید محصول از نهالستان برگ سبز : برای خرید مطمعن شما میتوانید به صورت مستقیم و بدون واسطه با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید

بمدیریت:مهندس رضا میرزایی

شماره تماس: 09104101070-09306363005

شماره دفتر:09143338362

نهال سیب سفید قندی

نهال سیب سفید قندی

مشخصات :

یکی از ویژگی های مهم این نهال بار دهی آن و زود رس بودن آن است. زمان رسید این نهال در اوایل تابستان است. بسیار بازار پسند است. بازار میوه این نهال عالی و منحصر به فرد است. به دلیل میوه خاص و طعم شیرینی که دارد به عنوان یکی از مهمترین میوه های اولیه تجاری به حساب می آید. رشد و سود دهی بسیار خوبی دارد. اندازه سیب این نهال کوچک است و دارای رنگ سفید مایل به زرد است. قیمت نهال به نوع و ریشه و گلدان یا پایه رشد بستگی دارد. نهال های سیب سفید قندی قبل از گل رز آزاد شده اند و متقاضیان زیادی در این مورد دارد.

شرایط محیطی :

این درخت وسیع ترین درخت کشت شده در منطقه معتدله است. ، بعضی از ارقام در70 روز میرسند و  برخی دیگر180 روز یا بیشتر وقت لازم دارند تا برسند. بعضی خیلی مقاوم هستند و  برخی دیگر نسبتا´حساس میباشند. دارای نیاز سرمایی طولانی و برخی دیگر یـک دوره خیلی کوتاه نیاز به سرما دارند. به علت تنوع ژنتیکی ، عمومیت دادن در مورد نیازهای آب و هـوایی ویژه سیب را مشکل میسازد ولـی بطور کلی نیاز سرمایی سیب 1610 ساعت دمـای زیر ْ7  ساتیگــراد میباشد. در زمستان اگر سردی هوا از ْ40-  ساتیگراد تجاوز نماید صدمه زیادی به خود درخت و ریشه آن خواهد رسید.بطـور کلـی ریشه سیب در مقایسه با سایر انواع درختان میوه سردسیری به شرایط مرطوب و کمی هوا مقاومت بیشتری نشان میدهد.

نهال سیب سفید قندی

نهال سیب سفید قندی

ارقام دیگز نهال سیب :

نهال سیب
نهال سیب گلاب
نهال سیب فرانسوی
نهال سیب توسرخ
نهال سیب پاکوتاه
نهال سیب ترش
نهال سیب سبز فرانسوی
نهال سیب آبی
نهال سیب میراکل
نهال سیب جرومین