نهالستان سبز

نهال سیب لبنانی قرمز

از طریق واردات از لبنان با ایران و به نام سیب لبنانی معروف است،مهمترین سیب کشورمان است. نهال فروشی .نهالستان .خرید نهال سیب لبنانی قرمز.خرید نهال .

میوه بلند و کشیده،پوست صاف به رنگ قرمز و در مناطق مرتفع با نور کافی و. هوای خنک،گونه ای دیگر رنگ قرمز روشنی دارد و خاصیت انباری مناسبی دارد.

سیب لبنانی قرمز جز میوه های بومی آمریکا میباشد.این نوع از سیب به دلیل طعم و عطر و بوی خاصش و شرایط انبارداری طولانی محبوبیت فراوانی را پیدا کرده است .

شرایط خاک سیب لبنانی قرمز:

درخت سیب بخوبی در خاکی اسیدی با رطوبت مناسب و زهکشی خوب رشد میکند و به خشکی حساس است .

شرایط اقلیمی آفتابی کامل برای درخت سیب لبنانی قرمز ایده آل می باشد یعنی حداقل به شش ساعت به نور خورشید مستقیم و بدون فیلتر روزانه نیاز دارد.نیاز سرمایی آن 700 تا 800 ساعت می باشد در سایز های استاندارد از از سال 6تا دهم به بلوغ می رسد و میوه می دهد و در واریته های نیمه پایه کوتاه در سن 4 تا 6 سالگی و در انواع پایخ کوتاه در 3تا 4 سالگی میوه می دهند.تمایل به سال آوری دارد . با درخت سیب لبنانی زرد و قرمز جاناتان میتوان گرده افشانی کرد و اگر با درختانی جز از خانواده خودش لقاح یابد باعث می شود برداشت محصول زودتر انجام شود که از نظر اقتصادی و عرضه در بازار به نفع فروشندگان و تولیدکنندگان است.

سیب لبنانی قرمز.نهال سیب

و همینطور شما خریداران محترم به منظور خرید نهال .و همینطور دریافت لیست ارقام نهال ها و قیمت نهال ها میتوانید به نهالستان برگ سبزمراجعه نمایید. و یا با شماره های 09144101070,09143338362 تماس حاصل فرمایید.(خرید نهال با تخفیف)

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *