نهال شلیل رفعتی

نهال شلیل رفعتی یکی از ارقام نهال شلیل است و از رقم هال تجاری بوده زمان رسید هفته آخر تیر ماه است .و رقم زودرس و هسته جسبیده می باشد . نهالستان برگ سبز این نهال را بصورت عمده و خرده عرضه میکند . مشتریان گرامی که قصد خرید این نهال را دارن میتوانند این نهال را حضوری یا غیر حضوری بصورت مستقیم و بدون واسطه از نهالستان برگ سبز بمدیریت مهندس رضا میرزایی با شماره تماس 09104101070 خریدی مطمعن و بدون دغدغه داشته باشند . کیفیت کار ما اعتبار ماست

نهال شلیل رفعتی

نهال شلیل رفعتی

نهالستان برگ سبز یگی از بزرگترین تولید و عرضه کننده انواع و ارقام نهال های مثمر و غیرمثمر می باشد.

فروش نهال شلیل به صورت عمده و خرده در نهالستان برگ سبز به شما مشتریان گرامی عرضه میشود .

فروش نهال شلیل  به تمامی نقاط کشور به صورت بسته بندی ویژه نهالستان ارسال میشود از قبیل شهر های : تهران – اردبیل – کرمان – کرمانشاه – خراسان رضوی – تبریز-و … .

روش درخواست خرید محصول از نهالستان برگ سبز : برای خرید مطمعن شما میتوانید به صورت مستقیم و بدون واسطه با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید

بمدیریت:مهندس رضا میرزایی

شماره تماس: 09104101070-09306363005

شماره دفتر:09143338362

نهال شلیل رفعتی

نهال شلیل رفعتی

مشخصات : 

شلیل از خانواده هلو می باشد اما عطراگین تر و خوش طعم تر از هلو است. شلیل از جمله میوه های بدون کرک است.شلیل گونه های متفاوتی دارد و هر یک از آنها ویژگی های منحصر به فرد خود را دارند. یکی از گونه های شلیل، نهال شلیل رفعتی می باشد. که از سال سوم کاشت, باردهی تجاری آن آغاز میشود. این درخت برگ هایی بصورت کشیده و بیضی شکل را داراست. میوه این نهال بصورت زود رس بار میدهد. میوه ی شلیلپوستی قرمز و درشت را داراست.

شرایط محیطی : 

این نهال تحمل سرمایی بالا را دارد بطوری که میتواند دمای 30- را متحمل شود. به دلیل اینکه این درخت تحمل سرمایی بالایی دارد منطقه ی سردسیر میتواند برای کاشت آن مناسب باشد.  بهترین زمین برای کاشت نهال شلیل زمین های صاف می باشد . این نهال به دلیل تحمل بالایی که نسبت به خشکی دارد آبیاری کمتری هم نیاز دارد. اگر نهال شلیل در مناطق پر باران کاشت شود به آبیاری نیازی ندارد و در غیر این صورت هفتگی به انداره 10 لیتر آب برای این نهال کافی می باشد.

از جمله آفات و بیماری های نهال شلیل عبارتند از :

سفیدک : آفتی که بصورت لک های سفید روی میوه نهال می افتد.

زنگار : تشکیل لایه ای چوب پنبه ای روی سطح میوه. قسمت های چوب پنبه به رنگ قهوه ای است.

لب شتری : آفتی که باعث پیچش برگ های نهال شلیل میشود.

نهال شلیل رفعتی

نهال شلیل رفعتی

ارقام دیگر نهال شلیل :

نهال شلیل شیشه ای
نهال شلیل شمس

نهال شلیل حسن پور
نهال شلیل مغان
نهال شلیل زودرس
نهال شلیل انجیری
نهال شلیل رفعتی
نهال شلیل کیوتا
نهال شلیل ردگلد