نهال شلیل

نهال شلیل سینه

نام: شلیل سینه،نهال شلیل سینه.نهال شلیل.
 نام علمی : Nectarines breasts
 
شرایط مناسب برای کاشت درختان هلو
 
اولین عامل مهم برای کاشت درخت هلو مناسب بودن شرایط خاک برای گسترش و فعالیت ریشه می باشد . بنابراین انجام آزمون خاک اولین گام مهم در روند کشت درختان هلو می باشد.
درخت هلو انواع وسیعی از خاک ، از لوم شنی تا لوم رسی را تحمل می کند به شرطی که عمق خاک به اندازه کافی عمیق بین 30 تا 90 سانتی متر باشد و زهکشی خوبی داشته باشد. درختان هلو به خاک خیس و مرطوب حیلی حساس هستند. از کاشت درخت هلو در خاک های دارای زهکشی ضعیف و سنگین رسی اجتناب گردد. اگر به مدت بیش از یک ساعت بعد از بارندگی .یا آبیاری آب در سطح یا نزدیک به سطح خاک بخوابد، درختان هلو خشک می شوند. در شرایط خاک سنگین رسی و با زهکشی ضعیف .درختان هلو را روی پشته ها می کارند.

این نهال رشد قوی،زودرس،برداشت میوه تیرماه،میوه گرد و کمی کشیده،رنگ پوست سفید مایل به سبز و هسته چسبان می باشد.

نهال شلیل سینه در نهالستان برگ سبز .ب مدیریت رضا میرزایی کشت و عرضه میشود.شما میتوانید برای خرید ب صورت. مستقیم و بی واسطه با نهالستان تماس بگیرید با تشکر.
و همینطور شما خریداران محترم به منظور خرید نهال .و همینطور دریافت لیست ارقام نهال ها و قیمت نهال ها میتوانید به نهالستان برگ سبزمراجعه نمایید. و یا با شماره های 09144101070,09143338362 تماس حاصل فرمایید.(خرید نهال با تخفیف)

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *