نهال عناب:

نهال عناب

 نهال عناب

این نهال یکی از ارقام عناب که میوه آن دارای خاصیت درمانی میباشد . ارسال عناب به تمامی شهر ها از قبیل : تهران – بیرجند-مشهد-کرج-اصفهان میباشد.

مشخصات :

عناب هم میوه ای خوشمزه است . وهم دارویی گیاهی موثری به شمار میرود .این میوه به افزایش وزن بدن کمک میکند . قدرت ماهیچه ها را زیاد نموده و بنیه بدن را افزایش میدهد . در داروهای چینی این میوه به عنوان ماده ای مقوی در فعال ساختن جگر و درمان کم خونی استفاده میشود . این میوه به افزایش وزن بدن کمک میکند قدرت ماهیچه ها را زیاد نموده . و بنیه بدن را افزایش میدهد در داروهای چینی این میوه به عنوان ماده ای مقوی در فعال ساختن جگر و درمان کم خونی استفاده میشود  .

شرایط محیطی:

میوه نهال درخت عناب دارای ویتامین c می باشد. که در حالت خشک بین 65 الی 78 درصد قند دارد . و به همین دلیل در تولید کمپوت و شیرینی از آن استفاده میشود . این رقم عناب برای مناطق سردسیر،نیمه سردسیر و کوهستانی مناسب است و  یکی از ارقام تجاری در دنیاست.میوه عناب دارای درخت میوه کوچکی است که طول آن به 10 متر نیز می رسد.

ارقام این نهال:

عناب در مشهد
عناب گلابی
عناب گردویی
عناب گلدانی
عناب در مشهد
عناب در ارومیه
عناب در کرج
عناب در اصفهان
عناب درشت
عناب در مشهد

خرید عناب با شماره 09104101070 از طریق نهالستان برگ سبز با بهترین کیفیت نهال عناب با کادری مجرب در خدمت شما مشتریان عزیز میباشد.

نهالستان برگ سبز تولید کننده بهترین نهال های سال 1400 میباشد که ارقام عناب یکی از ارقام پرفروش میباشد برای دریافت قیمت نهال عناب با شماره زیر تماس حاصل فرمایید .

و همینطور شما خریداران محترم به منظور خرید نهال .و همینطور دریافت لیست ارقام نهال ها و قیمت نهال ها میتوانید به نهالستان برگ سبزمراجعه نمایید. و یا با شماره های 09144101070,09143338362 تماس حاصل فرمایید.(خرید نهال با تخفیف)

مشتریان عزیز برای خرید انواع نهال با شماره داخل سایت تماس حاصی فرمایید . و یا برای مشاوره درباره نهال ها میتوانید تماس بگیرید. با تشکر مهندس رضا میرزایی

برای افزودن متن مورد نظرتان اینجا کلیک کنید

برای افزودن متن مورد نظرتان اینجا کلیک کنید