نهال هلو انجیری زودرس

نهال هلو انجیری زودرس یکی از مهم ترین نهال هلو است . این نهال از ارقام بسیار تجاری بوده و رقم پربار و بسیار بازار پسند است . زمان رسید این میوه در اواسط تیز ماه است . فروش این نهال در نهالستان برگ سبز بصورت عمده و خرده است . مشتریان گرامی میتوانند این نهال را از نهالستان برگ سبز زیر نظر اداره جهاد کشاورزی و اصناف بمدیریت : مهندس رضا میرزایی با شماره تماس 09104101070 خریدی مطمعن و بدون دغدغه داشته باشند .کیفیت کار ما اعتبار ماست .

نهال هلو انجیری زودرس

نهال هلو انجیری زودرس

نهالستان برگ سبز یگی از بزرگترین تولید و عرضه کننده انواع و ارقام نهال های مثمر و غیرمثمر می باشد.

فروش نهال هلو به صورت عمده و خرده در نهالستان برگ سبز به شما مشتریان گرامی عرضه میشود .

فروش نهال هلو به تمامی نقاط کشور به صورت بسته بندی ویژه نهالستان ارسال میشود از قبیل شهر های : تهران – اردبیل – کرمان – کرمانشاه – خراسان رضوی – تبریز-و … .

روش درخواست خرید محصول از نهالستان برگ سبز : برای خرید مطمعن شما میتوانید به صورت مستقیم و بدون واسطه با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید

بمدیریت:مهندس رضا میرزایی

شماره تماس: 09104101070-09306363005

شماره دفتر:09143338362

نهال هلو انجیری زودرس

نهال هلو انجیری زودرس

مشخصات :

میوه این رقم نهال هلو دارای رنگ زرد متمایل به قرمز , گوشتی سفت و اندازه متوسط و طعم شیرین می باشد . جزو ارقام زود رس می باشد. میوه آن در ماه آخر فصل بهار برداشت می شود . بومی کشور چین می باشد . بصورت تازه میل می شود . از سال دوم بعد از کاشت شروع به باردهی می کند . بیشتر از 21 سال عمر ندارد . بعد از پنج سال شروع به میوه دهی می کند. ارتفاع نهال هلو حدود 5 متر می باشد. (نهال هلو انجیری)

شرایط محیطی :

نسبت به خشکی در حد متعادل مقاومت دارد . نسبت به سرمای 26 الی 31 درجه سانتی گراد مقاومت خوبی از خود نشان می دهد . فاصله کاشت نهالهای این رقم هلو باید بصورت 4-4 صورت بگیرد . نیاز به 9 لیتر آبیاری در هفته دارد. حدود 3 ماه قابلیت انبار مانی دارد . این رقم نهال هلو در خاکهای شبک با زهکشی مناسب کاشت می گردد . دو سه سال بعد از کاشت گلهای این نهال شکوفا می شوند . نسب به گرمای تابستان از مقاومت خوبی برخوردار است . برای بیدار شدن از خواب زمستانی نیاز به 600 الی 1000 ساعت دارد.

نهال هلو انجیری زودرس

نهال هلو انجیری زودرس

ارقام دیگر نهال هلو :

نهال هلو زعفرانی نهال هلو قجیر قانات نهال هلو انجیری زعفرانی بهترین نهال هلو کاشت نهال هلو در گلدان ارقام نهال هلو نهال هلو انجیری نهال هلو مخملی نهال هلو درشت نهال هلو قجیر قانات