نهال هلو انجیری پلنگی

نهال هلو انجیری پلنگی یکی از ارقام نهال هلو که رقم بسیار تجاری بوده و با طعم خاص و ترش و ملس است . و از رقم های زود بازده و پربار می باشد . زمان رسید میوه این نهال در اواخر تابستان است . نام دیگر این نهال هلو تایگر است . فروش این نهال در نهالستان برگ سبز بصورت عمده و خرده برای مشتریان گرامی عرضه میشود . مشتریان گرامی که قصد خرید این نهال را دارن میتوانند این نهال را از نهالستان برگ سبز بمدیریت : مهندس رضا میرزایی با شماره تماس 09104101070 خریدی مطمعن و بدون دغدغه داشته باشند . ما به کیفیت نهال اهمیت ویژه میدهیم . 

نهال هلو انجیری پلنگی

نهال هلو انجیری پلنگی

نهالستان برگ سبز یگی از بزرگترین تولید و عرضه کننده انواع و ارقام نهال های مثمر و غیرمثمر می باشد.

فروش نهال هلو به صورت عمده و خرده در نهالستان برگ سبز به شما مشتریان گرامی عرضه میشود .

فروش نهال هلو به تمامی نقاط کشور به صورت بسته بندی ویژه نهالستان ارسال میشود از قبیل شهر های : تهران – اردبیل – کرمان – کرمانشاه – خراسان رضوی – تبریز-و … .

روش درخواست خرید محصول از نهالستان برگ سبز : برای خرید مطمعن شما میتوانید به صورت مستقیم و بدون واسطه با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید

بمدیریت:مهندس رضا میرزایی

شماره تماس: 09104101070-09306363005

شماره دفتر:09143338362

نهال هلو انجیری پلنگی

نهال هلو انجیری پلنگی

مشخصات:

هلو انجیری پلنگی  دارای میوه گرد و پلنگی شکل می باشد . رنگ این میوه زرد مایل به سرخ و بسیار معطر می باشد. سفت و شیرین و کرک دار جزو میوه های هسته جدا نمی باشد . جزو درختان پر محصول می باشد. زمان میوه دهی این نهال اواخر فصل بهار تا فصل تابستان می باشد . و بهترین خاک برای کاشت این رقم نهال هلو  خاک های رس و شن و درجه خلوص باید 5-6 باشد . عمر این رقم نهال هلو بیشتر از 14 یا 15 سال نمی باشد. بومی کشور چین می باشد.

شرایط محیطی :

نهال هلو انجیری مناسب برای مناطق سردسیر می باشد. ولی نسبت به سرمای بیش از حد حساس می باشد. بهترین زمان برای کاشت این نهال اسفند ماه می باشد . این نهال سرمای بیشتر از 24 الی 29 درجه سانتیگراد مقاوم نمباشد. نسبت به خشکی تا حدودی مقاومت دارد. نیاز به آبیاری این نهال حدود 10 لیتر در هفته انجام می گیرد. این نهال بهتر است در فصل زمستان هرس شود. فاصله کاشت این نهالها باید به صورت 4-4 صورت گیرد.

نهال هلو انجیری پلنگی

نهال هلو انجیری پلنگی

ارقام دیگر نهال هلو :

نهال هلو زعفرانی
نهال هلو قجیر قانات
نهال هلو انجیری زعفرانی

بهترین نهال هلو
کاشت نهال هلو در گلدان
ارقام نهال هلو
نهال هلو انجیری
نهال هلو مخملی
نهال هلو درشت
نهال هلو قجیر قانات