نهال هلو  دکسی رد

نهال هلو دکسی رد از ارقام نهال هلو می باشد که بسیار رقم تجاری بوده میوه ای درشت و قرمز رنگ زمان رسید میوه اواسط تیر ماه و برداشت آن در 3 یا 2 نوبت برداشت میشود . فروش این نهال در نهالستان برگ سبز  بصورت عمده  و خرده است مشتریانی که قصد خرید این نهال را دارن میتوانند این نهال را حضوری و غیر حضوری بصورت مستقیم بدون واسته از نهالستان برگ سبز بمدیریت : مهندس رضا میرزایی با شماره تماس 09104101070 خریدی مطمعن و بدون دغدغه انجام دهید . رضایت مشتری هدف ماست 

نهال هلو دکسی رد

نهال هلو دکسی رد

شما خریداران محترم به منظور خرید نهال هلو خونی همینطور دریافت لیست ارقام نهال ها و قیمت نهالها میتوانید به نهالستان برگ سبز مراجعه نمایید و یا با شماره های 09104101070 , 09143338362 تماس حاصل فرمایید. (خرید نهال با تخفیف)

نهالستان برگ سبز یگی از بزرگترین تولید و عرضه کننده انواع و ارقام نهال های مثمر و غیرمثمر می باشد.

فروش این نهال هلو به صورت عمده و خرده در نهالستان برگ سبز به شما مشتریان گرامی عرضه میشود .

فروش نهال هلو به تمامی نقاط کشور به صورت بسته بندی ویژه نهالستان ارسال میشود از قبیل شهر های : تهران – اردبیل – کرمان – کرمانشاه – خراسان رضوی – تبریز-و … .

روش درخواست خرید محصول از نهالستان برگ سبز : برای خرید مطمعن شما میتوانید به صورت مستقیم و بدون واسطه با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید

بمدیریت:مهندس رضا میرزایی

شماره تماس: 09104101070-09306363005

شماره دفتر:09143338362

نهال هلو دکسی رد

نهال هلو دکسی رد

مشخصات : 

گلهای این رقم نهال هلو در ماه اول فصل بهار شکوفا می شوند . رشد این درخت بسیار سریع می باشد . میوه این رقم نهال هلو در اولین ماه فصل تابستان می رسد . میوه آن دارای اندازه متوسط و گرد و پوست سرخ و گوشت زرد رنگ می باشد . بسیار شیرین و آبدار می باشد. و دارای هسته نیمه جدا می باشد . بصورت تازه مصرف می شود . جزو ارقام تجاری می باشد. قابلیت انبار مانی دارد. این نهال باردهی بسیار بالایی دارد .

شرایط محیطی :

نسبت به سرما مقاومت خوبی ندارد. اما در برابر گرمای تابستان مقاومت خوبی از خود نشان می دهد .از جمله آفات این رقم نهال هلو میتوان به انارسیا و لب شتری اشاره کرد . جزو ارقامی می باشد که نیاز به گرده افشان ندارد . فاصله کاشت نهالهای این رقم باید به صورت 4-4 متر کاشت شود . برای بیرون آمدن از خواب زمستانی نیاز یه 400 الی 800 ساعت در دمای -8 درجه سانتی گراد را دارد . اگر بیش از اندازه آبیاری شود باعث ازبین رفتن گیاه می شود.

نهال هلو دکسی رد

نهال هلو دکسی رد

ارقام نهال هلو :

نهال هلو انجیری عسلی
نهال هلو انجیری زعفرانی
نهال هلو قجیرقانات
نهال هلو زعفرانی
بهترین نهال هلو
نهال هلو انجیری
نهال هلو مخملی
نهال هلو زودرس
نهال هلو پاکوتاه
نهال هلو قجیرقانات

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نهال هلو انجیری مور
نهال هلو جوادی
نهال هلو قزل سری
نهال هلو مخملی
نهال هلو کاظمی
نهال هلو آلبرتا
نهال هلو انجیری بلک
نهال هلو انجیری خونی
نهال هلو انجیری زودرس