نهال هلو زعفرانی

نهال هلو زعفرانی از ارقام نهال هلو خیلی تجاری است . زود باز ده و پر بار بوده و زمان رسید آن اواخر تابستان است . و خاصیت انبار داری بالایی دارد . فروش این نهال در نهالستان برگ سبز بصورت عمده و خرده می باشد . مشتریان گرامی میتوانند برای خریدی مطمعن و بدون دغدغه بصورت مستقیم و بدون واسطه از نهالستان برگ سبز بمدیریت : مهندس رضا میرزایی با شماره تماس 09104101070 خریداری کنید . کیفیت کارما اعتبار ماست رضایت مشتری هدف ماست .

نهال هلو زعفرانی

نهال هلو زعفرانی

نهالستان برگ سبز یگی از بزرگترین تولید و عرضه کننده انواع و ارقام نهال های مثمر و غیرمثمر می باشد.

فروش نهال هلو به صورت عمده و خرده در نهالستان برگ سبز به شما مشتریان گرامی عرضه میشود .

فروش نهال هلو به تمامی نقاط کشور به صورت بسته بندی ویژه نهالستان ارسال میشود از قبیل شهر های : تهران – اردبیل – کرمان – کرمانشاه – خراسان رضوی – تبریز-و … .

روش درخواست خرید محصول از نهالستان برگ سبز : برای خرید مطمعن شما میتوانید به صورت مستقیم و بدون واسطه با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید

بمدیریت:مهندس رضا میرزایی

شماره تماس: 09104101070-09306363005

شماره دفتر:09143338362

نهال هلو زعفرانی

نهال هلو زعفرانی

مشخصات:

زمان رسیدن نهال  اخرتیرماه می باشد. پرفروش ترین نهال این رقم نهال میباشد.نهال  هسته جدا و گوشت آن قرمز می باشد. 2-3 سال پس از کاشت شروع به شکوفه دادن می کند. و اولین محصول خود را در سال چهارم یا پنجم تولید می کند. عمر اقتصادی نهال حدود 20 سال است.

شرایطمحیطی :

رنگ میوه این رقم نهال , زرد زعفرانی است که دلیل اصلی نامگذاری این محصول است. برای پرورش نهال ازخاکهای قلیایی و آهکی استفاده می شود. میوه های این رقم نهال  کیفیت خوبی دارد.ایران نهال هلو را تحت شرایط خاص به کشورهای دیگر صادر می کند.

میوه این نهال دارای قابلیت انبارمانی به مدت ۲ ماه می باشد. و باردهی این هلو ها از سال دوم شروع میشود و به طور متوسط دارای عملکرد ۲ تا ۲.۵ برابر می باشند. فاصله کاشت برای این نهال ها ۳*۴ توصیه میشود. این پایه موجب تولید میوه های درشت تر و باکیفیت تر می شود.

نهال هلو زعفرانی

نهال هلو زعفرانی

ارقام دیگر نهال هلو :
نهال هلو قجیر قانات نهال هلو انجیری زعفرانی بهترین نهال هلو کاشت نهال هلو در گلدان ارقام نهال هلو نهال هلو انجیری نهال هلو مخملی نهال هلو درشت نهال هلو قجیر قانات