نهال هلو پیش رس

نهال هلو پیش رس یکی از ارقام نهال هلو میباشد این نهال از رقم های تجاری است و خیلی زودبازده و طعم شیرینی دارد. زمان رسید این نهال در اوایل تیر ماه است . و در بازار مورد پسند خیلی از افراد است . نهالستان برگ سبز این نهال را به صورت عمده و خرده برای مشتریان گرامی عرضه میکند . مشتریانی که قصد خرید این نهال را دارن میتوانند این نهال را بصورت مستقیم و بدون واسطه از نهالستان برگ سبز بمدیریت : مهندس رضا میرزایی با شماره تماس 09104101070 خریدی مطمعن و بدون دغدغه داشته باشند . 

نهال هلو پیش رس

نهال هلو پیش رس

نهالستان برگ سبز یگی از بزرگترین تولید و عرضه کننده انواع و ارقام نهال های مثمر و غیرمثمر می باشد.

نهالستان برگ سبز اولین تولید کننده انواع نهال های خارجی و ایرانی می باشد . 

فروش این نهال  به صورت عمده و خرده در نهالستان برگ سبز به شما مشتریان گرامی عرضه میشود.

فروش نهال هلو به تمامی نقاط کشور به صورت بسته بندی ویژه نهالستان ارسال میشود از قبیل شهر های : تهران – اردبیل – کرمان – کرمانشاه – خراسان رضوی – تبریز-و … .

روش درخواست خرید محصول از نهالستان برگ سبز : برای خرید مطمعن شما میتوانید به صورت مستقیم و بدون واسطه با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید

بمدیریت:مهندس رضا میرزایی

شماره تماس: 09104101070-09306363005

شماره دفتر:09143338362

نهال هلو پیش رس

نهال هلو پیش رس

مشخصات : 

نهال هلو پیش رس درختی خزان دار است . که به واسطه میوه های خوش رنگ وخوش عطر و طعم طرفدارن بسیاری دارد . این نهال از رقم های دیر گل بوده و مقاومت نسبتا مناسبی برای سرماهای بهاره دارد . باردهی فوقالعاده ای دارد . و بار دهی درخت شلیل به منظور بار دهی بهینه که برای هلو پیش رس از ارقام گرده افشان مناسب است . این نهال از ارقام نهال تجاری در دنیا است و تعداد محصول هلو تجاری در واحد کیلو گرم حدود 10 عدد می باشد . میزان باردهی این نهال در هر هکتار بیش از 49 تن است . عمر اقتصادی این نهال 8 سال است . ارتفاع این نهال به 3 الی 4 متر میرسد . 

شرایط محیطی :

این نهال را میتوان در مناطق نیمه سردسیر و معتدل و کوهستانی کاشت نمود و نکته مهم برای کاشت این نهال قطر و عمق مختص چاله ها می باشد چاله های مورد نظر برای این نهال باید 80 در 80 در 80 باشد . و دیگر نکته مهم این نهال این است که به فاصله کاشت نیز دقت کنیم  فاصله در زمین نهال غیر شیب دار و مسطح 3*4 متر کاشت میشود ولی در زمین های ارضی شیبدار و مناطق باد خیز بفرمت 3*3 مربعی . 3 * 3/5 مستطیلی قابل تغییر می باشد . آبیاری این نهال در ماه های فروردین و اردیبهشت و خرداد در هر 10 روز یک بار و در ماه های تیر و مرداد و شهریور در هر 7 روز یک بار صورت میگیرد . هرس فرمدهی این درخت در اواخر تابستان و هرس باردهی این درخت در اواخر چاییز و زمستان است . یکی از مهم ترین آفت و بیماری این درخت شانکر باکتریایی و سفیدک است . 

نهال هلو پیش رس

نهال هلو پیش رس

ارقام دیگر نهال هلو :

نهال هلو
نهال هلو زعفرانی
نهال هلو انجیری
نهال هلو قجیر قانات
نهال هلو ردتاپ
نهال هلو انجیری زودرس
نهال هلو انجیری زعفرانی