نهال گلابی آنجو

نهال گلابی آنجو

نهال گلابی آنجو یکی از ارقام درختان گلابی می باشد که در نهالستان سبز تولید و عرضه میشود.

میوه این نهال دارای رنگ قرمز بوده و نسبتا از سایر گلابی ها حجیم جسته میباشد.

گلابی رد آنجو

            گلابی رد آنجو

گلابی آنجو دارای دون دونه های قرمز روی پوست و طعمی شیرین دارد. گلابی آنجو همانند سیب اگر نسبتا رسیده چیده شود در سردخانه به مدت 6 ماه میماند که از گلابی های کمیاب می باشد.

در مقابل سرما 25 الی 30 درجه مقاوم می باشد. فصل برداشت آن اواخر تابستان است. نهالستان برگ سبز دارای انواع نهال دیگر زیر نظر جهادکشاورزی تولید می کنند .

باید در زمان خرید نهال آنجو به این نکته توجه داشت که این رقم خود بارور نیست  نیا به گرده افشانی برای رشد و بارور شدن دارد. عمر اقتصادی این گونه در حدود 30 الی50 سال می باشد. گلابی آنجو جزء نهال های اصلاحی پرمحصول است که از سال اول کاشت محصولش به بار مینشیند. در صورتی که خوب پرورش یابد و در زمان درست برداشت شود، تا 7 ماه قابل نگه داری در انبار می باشد.

روش درخواست خرید محصول از نهالستان برگ سبز : برای خرید نهال های انواع درخت شما میتوانید به صورت مستقیم و بدون واسطه با شماره زیر تماس حاصل فرمایید .

شماره :09104101070 شماره :09306363005 به مدیریت مهندس رضا میرزایی

و همینطور شما خریداران محترم به منظور خرید نهال و همینطور دریافت لیست ارقام نهال ها و قیمت نهال ها میتوانید به نهالستان برگ سبزمراجعه نمایید و یا با شماره های 09144101070,09143338362 تماس حاصل فرمایید.(خرید نهال با تخفیف)

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *