نهال گلابی مشو

نهال گلابی مشو از رقم های تجاری است . این نهال با میوه ای درشت و سبز رنگ در بازار خیلی مورد پسند افراد است . بسیار طعم خوشمزه ای دارد . و در اواسط تابستان برداشت میشود . فروش این نهال بصورت عمده و خرده در نهالستان برگ سبز می باشد . مشتریانی که قصد خرید این نهال را دارن میتوانند این نهال را حضوری یا غیر حضوری و بصورت مستقیم و بدون واسطه از نهالستان برگ سبز بمدیریت مهندس رضا میرزایی با شماره تماس 09104101070 خریدی مطمعن و بدون دغدغه انجام دهید . 

نهال گلابی مشو

نهال گلابی مشو

نهالستان برگ سبز تولید و عرضه کننده انواع نهالهای مثمر و غیر مثمر می باشد . 

نهالستان برگ سبز اولین تولید کننده انواع نهال های خارجی و ایرانی در جهان است.

همچنین همه ارقام نهالهای نهالستان برگ سبزبدرخواست شما مشتریان گرامی به تمام نقاط کشور ارسال می شود . از جمله : تهران – شیراز – اصفهان – مشهد – تبریز – گلستان – مازندران – کرمانشاه – اراک – اردبیل و … .

این نهال در نهالستان برگ سبز بصورت کاملا تضمینی و تخفیف ویژه نهالستان بفروش میرسد 

روش درخواست خرید نهال گلابی از نهالستان برگ سبز : برای خرید انواع درخت شما میتوانید . به صورت مستقیم و بدون واسطه با شماره های زیر تماس حاصل فرمائید.

بمدیریت : مهندس رضا میرزایی 

شماره تماس : 09104101070-09306363005

شماره موبایل دفتر : 09143338362

نهال گلابی مشو

نهال گلابی مشو

مشخصات : 

نهال گلابی مشو یکی از ارقام نهال گلابی های بومی کشور ایران است . رنگ این میوه طاهری و به کل رنگ سبز می باشد . گوشت درونی این نهال به رنگ سفید است . زمان برداشت میوه این نهال در مرداد ماه است . این میوه رشد خوبی در مرداد ماه از خود نشان میدهد . و جوانه های این نهال در آب و هوایی خنک خود را نشان میدهند . شما باید خوب بدانید که این نهال در آب و هوایی گرم سیری و نیمه گرمسیری نمیتواند رشد بهتری داشته باشد زیرا این نهال برای جوانه زدن به سرما نیاز دارد . 

شرایط محیطی : 

شما برای  کاشت این نهال باید به چند ویژگی این نهال اطلاعات لازم را داشته باشین . و سپس اقدام به کاشت آن نمایید . برخی از مهمترین و اصلی ترین ویژگی قبل از کاشت نهال گلابی مشو : اگر میخواهید این نهال را در مناطق سردسیری کشت کنید . باید بدانید به بهترین موقع برای کشت این نهال در مناطق برفی و سرد در اوایل اسفند ماه است . بعد از اتمام یخ و یخبندان زمین این نهال را بکارید . ولی اگر مناطق شما گرم است . این نهال را در پاییز بکارید موقعی که درختان هنوز در خواب هستند. یکی از  مهم ترین نکته برای کاشت این است که این نهال را در گرمای تابستان و سرمای زمستان نباید بکارید .بهترین زمان برای کشت این نهال آب و هوایی ابری است . 

خاک مناسب برای این نهال خاکی است که به خوبی  زهکشی شده باشد . زیرا زهکشی شده باشد تاثیر زیادی برای رشد و پرورش این نهال دارد. این نهال را نباید در خاک های سنگین و یا آهکی  که رطوبت زمین را در خود نگهداری میکنند کاشت کنیم زیرا در این نوع خاک ها رشد نخواهد داشت . باید به فاصله کاشت نیز دقت کنیم . فاصله مناسب برای این نهال 3 در 4 متر است . پستیل یکی از مهمترین و اصلی ترین آفت ها و بیماری های می باشد که این نهال به آن دچار میشود . البته باید بدانید بیماریهای زیادی مانند : کنه های گیاهی – کرم میوه – کنه تار عنکبوت -و …. هم وارد این نهال میشود . که پوسیدگی این نهال را رقم میزند شپشک از آن دسته بیماری هایی است که وارد این نهال میشود . این بیماری به وسیله درختان در حد بسیار زیاد گرفتار میسازد . 

نهال گلابی مشو

نهال گلابی مشو

ارقام دیگر نهال گلابی :

نهال گلابی
نهال گلابی شاه میوه
نهال گلابی اسپادانا
نهال گلابی نطنز
نهال گلابی پایه کوتاه
نهال گلابی آنجو
نهال گلابی پرتقالی
نهال گلابی زودرس
نهال گلابی اصلاح شده
نهال گلابی شاه میوه اصفهان

نهال گلابی تک شاخ
نهال گلابی درگزی
نهال گلابی نطنز
نهال گلابی مشو
نهال گلابی شاه میوه
نهال گلابی اسپادانا
0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *