نهال گلابی کوشیا

نهال گلابی کوشیا

نهال گلابی کوشیا

 

نهالستان برگ سبز تولید و عرضه کننده انواع نهالهای مثمر و غیر مثمر می باشد . 

نهالستان برگ سبز اولین تولید کننده انواع نهال های خارجی و ایرانی در جهان است.

همچنین همه ارقام نهالهای نهالستان برگ سبز بدرخواست شما مشتریان گرامی به تمام نقاط کشور ارسال می شود . از جمله : تهران – شیراز – اصفهان – مشهد – تبریز – گلستان – مازندران – کرمانشاه – اراک – اردبیل و … .

این نهال در نهالستان برگ سبز بصورت کاملا تضمینی و تخفیف ویژه نهالستان بفروش میرسد 

روش درخواست خرید نهال گلابی از نهالستان برگ سبز : برای خرید انواع درخت شما میتوانید . به صورت مستقیم و بدون واسطه با شماره های زیر تماس حاصل فرمائید.

بمدیریت : مهندس رضا میرزایی 

شماره تماس : 09104101070-09306363005

شماره موبایل دفتر : 09143338362

مشخصات:

نهال گلابی کوشیا ، میوه این رقم نهال گلابی دارای پوست سبز رنگ می باشد . دم این میوه کلفت و چوبی می باشد . گلابی کوشیا دارای طعمی مطبوع و آب دار می باشد . میوه این رقم نهال گلابی در مرداد ماه برداشت می شود . بین باغداران طرفداران زیادی دارد . رشد این نهال در حد متعادل می باشد . برگهای این نهال سبز رنگ و دراز می باشد . میوه های این نهال بطور معمول به صورت خوشه ای در کنار هم ظاهر می شوند . بومی کشور ایتالیا می باشد . گلهای این نهال در فصل بهار بسیار دیر شکوفا می شوند . اندازه میوه ها درشت و همچنین بسیار پرمحصول  می باشد . میوه های آن بسیار با کیفیت می باشد . برگهای آن نیز بسیار دیر پدیدار می شوند . 

گلابی کوشیا

گلابی کوشیا

شرایط محیطی:

این نهال از مقاومت خوبی در برابر سرما برخوردار است . فاصله کاشت این نهالها باید بصورت 5 الی 5 متر باشد . نیاز سرمایی این رقم نهال گلابی بسیار کم می باشد . مقاومت خوبی نسبت به خشکی دارند . مناسب کاشت در مناطق با شرایط اقلیمی سردسیر و نیمه سردسیر و یا معتدل می باشد . 

آبیاری:

مقدار آبیاری درخت گلابی کوشیا در فصل بهار و فصل تابستان باتوجه به آب وهوای مناطق کاشت متفاوت است . یعنی در ازای هر روز از ماههای فروردین, اردیبهشت و خرداد نیم لیتر آب مورد نیاز نهالهاست . و در ازای هر روز از ماههای تیر , مرداد و شهریور یک لیتر آب مورد نیاز نهالهاست .

لیست ارقام نهال گلابی:

-گلابی کوشیا

-گلابی آنجو

-گلابی فورل

-گلابی شاه میوه

-گلابی پرتغالی

-گلابی شینگو

 

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *