نهال گیلاس رژینا

روش درخواست خرید نهال گیلاس رژینا از نهالستان برگ سبز:برای خرید انواع درخت شما میتوانید . به صورت مستقیم و بدون واسطه با شماره های زیر تماس حاصل فرمائید.

شماره تماس : 09104101070-09306363005

بمدیریت: مهندس رضا میرزایی

مشخصات:

نهال گیلاس رژینا از ارقام تجاری است. که به دلیل محصول خوشه ای آن اقتصادی خوب دارد. و پر بازده است. کسانی که برای کسب درآمدی خوب هستن میتوانند از این نهال برای کسب در آمد استفاده کنند. این نهال اصلاح شده و بر پایه های آلبالو تلخ شناخته میشود. و از ارقام وارداتی به حساب می آید. میوه این گیلاس به رنگ قرمز پر رنگ و دم کوتاه است. این نهال در اوایل فروردین ماه شروع به گل دهی می کند. و در وسط های ماه خردار به بار میوه مینشیند. عمر اقتصادی این نهال 29 سال است.

نهال گیلاس رژینا

نهال گیلاس رژینا

شرایط محیطی:

گیلاس رژینا در اکثر مناطق کشور میتوان کاشت کرد. این نهال بیشتر در مناطق کوه پایه و خاک شنی بیشترو بهتر رشد دارد. که در این شرایط میوه بهتری و با کیفیت مطلوب تولید میکند. که باغداران باید به این نکته توجه کنند و نهال خود را در خاک های شنی بکادند تا از محصول آن به خوبی بهره برداری کنند. این نهال تحمل زیادی در برابر سرما دارد و میتواند در سرما نیز به خوبی رشز کند. شاخه و برگهای این نهال از برگهای بیضی شکل و تخم مرغی تشکیل شده است. که به رنگ سبزه تیره بوده و از شکوفه های آن سفید رنگ است. یکی از مهم ترین مطالب این است که این نهال برای گرده افشانی به شریکی نیاز دارد که باید از انواع درخت گیلاس در نزدیکی آن کاشت کرد.

نهال گیلاس رژینا

نهال گیلاس رژینا

لیست ارقام گیلاس:

همینطور شما خریداران محترم به منظور خرید نهال و همینطور دریافت لیست ارقام نهال ها و قیمت نهال ها میتوانید به نهالستان برگ سبزمراجعه نمایید و یا با شماره های 09144101070,09143338362 تماس حاصل فرمایید.(خرید نهال با تخفیف)

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *