نهال گیلاس مالیزیا

روش درخواست خرید نهال گیلاس مالیزیا از نهالستان برگ سبز:برای خرید انواع درخت شما میتوانید . به صورت مستقیم و بدون واسطه با شماره های زیر تماس حاصل فرمائید.

شماره تماس : 09104101070-09306363005

بمدیریت: مهندس رضا میرزایی

مشخصات:

گیلاس مالیزیا یکی از بهترین نوع گیلاس کشت بافتی مالیزیا است. این رقم گیلاس پر رشد و با تاج گسترده و تولید خوب دارد. میوه این نهال بزرگ و به شکل قلبی و بسیار بازار پسند است. این نهال حساسیت زیادی به ترک خوردگی دارد. پوست میوه این نهال به رنگ قرمز تیره و گوشت آن بسیار سفت و ترد است. بسیار آبدار و خوشمزه است. زمان رسید این نهال حدودا 21 روز بعد از ارقام بارلت است.این نهال نیز یکی از ارقام نهال های دیر گل بوده که به علت دیر گل بودن آن باید توجه بیشتری برای کاشت این نهال انجام گیرد.برای گرده افشانی این رقم نهال ارقام مناسبی نیامده است.شما میتوانید این نهال را به صورت مستقیم از نهالستان برگ سبز خریداری کنید.

نهال گیلاس مالیزیا

نهال گیلاس مالیزیا

شرایط محیطی:

ابن نهال یکی از ارقام تجاری است. تعداد محصول این نهال حدودا در هر واحد کیلو گرم 129 عدد می باشد. یکی از مهم ترین خصوصیات این نهال دیر گل بودن آن و مقاومت نسبت به سرمایه بهاره است. برای گرده افشانی این نهال باید از ارقام گردوی گرده افشان مناسب استفاده نمود. این نهال در هر هکتار بیش از 29 الی 31 تن می باشد.  ارتفاع ابن درخت حدودا 5 الی 7 متر است.این نهال مقاوم در برابر تریدگی ناشی از باران است.مقاوم تر از ارقام گوشت نرم است.

نهال گیلاس مالیزیا

نهال گیلاس مالیزیا

لیست ارقام گیلاس:
  • گیلاس مالیزیا
  • گیلاس رژینا
  • گیلاس شیشه ای
  • گیلاس زرد اورمیه
  • گیلاس خوشه ای
  • گیلاس آنابلا
  • گیلاس تکدانه سیاه مشهد

همینطور شما خریداران محترم به منظور خرید نهال و همینطور دریافت لیست ارقام نهال ها و قیمت نهال ها میتوانید به نهالستان برگ سبزمراجعه نمایید.

(خرید نهال با تخفیف)

نهال گیلاس،نهال گیلاس تکدانه،نهال گیلاس خوشه ای،نهال گیلاس سیاه،نهال گیلاس سورینام،نهال گیلاس تکدانه مشهد،نهال گیلاس هارت،نهال گیلاس پیوندی،نهال گیلاس زودرس ،نهال گیلاس پاکوتاه

ویرایش مدیر

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *