هلو جی اچ ال

 هلو جی اچ ال یکی دیگر از ارقام نهال هلو می باشد که رقم تجاری محسوب میشود . این نهال مناسب برای تازه خوری است . رنگ گوشت زرد با لکه های قرمز می باشد . این نهال مقاومت زیادی در برابر سرمای بهاره دارد . فروش این نهال در نهالستان برگ سبز بصورت عمده و خرده می باشد مشتریان گرامی که قصد خرید این نهال را دارن میتوانند این نهال را حضوری یا غیر حضوری بصورت مستقیم و بدون واسطه از نهالستان برگ سبز بمدیریت مهندس رضا میرزایی با شماره تماس 09104101070 خریدی مطمعن و بدون دغدغه انجام دهید . کیفیت کار ما اعتبار ماست .

نهال هلو جی اچ ال

هلو جی اچ ال

نهالستان برگ سبز یگی از بزرگترین تولید و عرضه کننده انواع و ارقام نهال های مثمر و غیرمثمر می باشد.

فروش نهال هلو به صورت عمده و خرده در نهالستان برگ سبز به شما مشتریان گرامی عرضه میشود .

فروش نهال هلو به تمامی نقاط کشور به صورت بسته بندی ویژه نهالستان ارسال میشود از قبیل شهر های : تهران – اردبیل – کرمان – کرمانشاه – خراسان رضوی – تبریز-و … .

روش درخواست خرید محصول از نهالستان برگ سبز : برای خرید مطمعن شما میتوانید به صورت مستقیم و بدون واسطه با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید

بمدیریت:مهندس رضا میرزایی

شماره تماس: 09104101070-09306363005

شماره دفتر:09143338362

نهال هلو جی اچ ال

 هلو جی اچ ال

مشخصات :

هلو جی اچ ال جزو ارقام تجاری و دیر گل می باشد . رنگ گوشت این رقم هلو زرد متمایل به سرخ می باشد . پوست آن محکم و طرفداران زیادی دارد . میوه این رقم نهال هلو در مهرماه از فصل پاییز می رسد . در هر هکتار بیشتر از 49 هزار تن میوه می دهد . اواخر فصل زمستان گلهای این رقم نهال هلو شکوفا می شود . دارای ارتفاع کوتاه و جزو ارقام پیوندی می باشد . بیشتر از 9 سال عمر نمی کند . تعداد میوه های این رقم در هرکیلو گرم حدود 9 عدد می باشد . از جمله آفات این رقم هلو میتوان به شانکر باکتریایی و سفیدک اشاره کرد .

شرایط محیطی :

فاصله کاشت این رقم نهال هلو باید 4*4 صورت گیرد . این رقم نهال هلو نیاز به آبیاری در فصل بهار هر 10 روز یکبار و در فصل تابستان هر 7 روز یکبار دارد . و باید بطور منظم آبیاری صورت گیرد . کود دهی این رقم نهال هلو از اواسط فصل پاییز تا آخر فصل زمستان صورت می گیرد . این رقم نهال هلو مقاومت خوبی در برابر سرمای فصل بهار دارد . این رقم هلو را می توان در مناطق معتدل کوهستانی کاشت نمود . هرس این رقم نهال در فصل تابستان و زمستان صورت می گیرد . قطر چاله های کاشت این رقم نهال باید حداقل 79*79*79 باشد . (نهال هلو جی اچ ال)

نهال هلو جی اچ ال

 هلو جی اچ ال

ارقام دیگر نهال هلو :

نهال هلو زعفرانی
نهال هلو قجیر قانات

نهال هلو انجیری زعفرانی
بهترین نهال هلو
کاشت نهال هلو در گلدان
ارقام نهال هلو
نهال هلو انجیری
نهال هلو مخملی
نهال هلو درشت
نهال هلو قجیر قانات