نهال انجیر یزدی

نهال انجیر یزدی نیز از ارقام نهال انجیر است . این نهال از رقم های بسیار تجاری و بسیار خوش طعم است . میوه ای آبدار و بافت محکم و قابل جویدن است . مصرف آن بصورت تازه خوری و خشکباری است . نهالستان برگ سبز این نهال را بصورت عمده و خرده عرضه میکند . مشتریان گرامی که قصد خرید نهال را دارن میتوانند این نهال را بصورت مستقیم و بدون واسطه از مدیر نهالستان : مهندس رضا میرزایی با شماره تماس 09104101070 خریداری کنند . 

نهال انجیر یزدی

نهال انجیر یزدی

شما خریداران محترم به منظور خرید نهال انجیر  و همینطور دریافت لیست ارقام نهال ها و قیمت نهال ها میتوانید به نهالستان برگ سبز مراجعه نمایید و یا با شماره های 09104101070 , 09143338362 تماس حاصل فرمایید.(خرید نهال انجیر با تخفیف)

نهالستان برگ سبز عرضه کننده انواع نهالهای مثمر و غیر مثمر و البته اصلاح شده می باشد .

این نهالستان امکان ارسال نهال به همه نقاط کشور را فراهم کرده است . از جمله شهرهای تهران – مازندران – یزد – اصفهان – شیراز و … .

روش درخواست خرید محصول از نهالستان برگ سبز : برای خرید مطمعن  شما میتوانید به صورت مستقیم و بدون واسطه با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید( خرید نهال انجیر   )

بمدیریت:مهندس رضا میرزایی

شماره تماس: 09104101070-09306363005

شماره دفتر:09143338362 

نهال انجیر یزدی

نهال انجیر یزدی

مشخصات : 

نهال انجیر یزدی زودبازده با توجه به شرایط اقلیمی مناسب از سال اول کاشت محصول می دهد . قابل توجه باغداران : همه محصولات سال اول کاشت انجیر یزدی را از نهال جدا کنید تا تا نهال رشد بهتری پیدا کند . نهال اصلاح شده مناسب کاشت برای احداث باغات انار میباشد . عملکرد انجیر یزدی اصلاح شده در هر هکتار در حدود ۱۵ تن گزارششده است. میزان باردهی درخت انجیر یزدی در هر هکتار و با توجه به شرایط اقلیمی متغیر است . ولی در ازای حدود ۵۰۰ اصله درخت انار در هکتار عملکردی بیش از ۱۵ تن را داراست . فاصله ی کاشت درخت انجیر یزدی در اراضی باشیب ملایم بصورت ۴*۳ و ۳٫۵*۳ متر کاشنته میشود . در زمین های صاف این فاصله بصورت ۵*۴ و ۵*۵ متر کاشته می شود . به ازای هر 10 اصله نهال انجیر یک اصله گرده افشان مناسب انجیر یزدی کاشته می شود .

شرایط محیطی :

نهال انجیر یزدی مقاوم به سرما می باشد . انجیر یزدی می توانید تا دمای -2 درجه را متحمل شود و اگر دمای هوا تا -12 تا -14 بطور متوالی ادامه یابد اندام های هوایی انجیر اسیب دیده و خشک می شود. میزان آبیاری درخت انجیر یزدی در فصول مختلف سال و شرایط اقلیمی و آب و هوایی متغیر است . بهتر است که هرروز از فصل بهار 2 لیتر آب و به ازای هرروز از فصل تابستان 3 لیتر به نهال ها آب داده شود . زمان کوددهی درخت انجیر یزدی پیوندی از اواسط پاییز تا اواخر زمستان بوده و میزان کوددهی انجیر یزدی در هر هکتار ۵ تن کود پوسیده دامی تعیین شده است .

نهال انجیر یزدی

نهال انجیر یزدی

ارقام نهال انجیر :

نهال انجیر
نهال انجیر استهبان
نهال انجیر اسرائیلی
نهال انجیر گلابی
نهال انجیر زرد
نهال انجیر سیاه
نهال انجیر مقاوم به سرما
نهال انجیر سردسیری
نهال انجیر گرمسیری
نهال انجیر سه فصل

نهال انجیر کلسته
نهال انجیر
نهال انجیر
نهال انجیر
نهال انجیر میسشن
نهال انجیر یزدی
نهال انجیر سه فصله
نهال انجیر عسلی
نهال انجیر قهوه ای
0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *