نهال هلو جوادی

نهال هلو جوادی یکی از ارقام نهال هلو می باشد این نهال از رقم های بسیار تجاری و زود بازده و پر بار و مناسب برای کمپوت می باشد . خاصیت انبار داری بالا و برداشت دو مرحله ای دارد. فروش این نهال در نهالستان برگ سبز بصورت عمده و خرده است . مشتریانی که قصد خرید این نهال را دارن میتوانند این نهال را بصورت مستقیم و بدون واسطه از نهالستان برگ سبز بمدیریت : مهندس رضا میرزایی با شماره تماس 09104101070 خریدی مطمعن و بدون دغدغه داشته و نهالی با بهترین کیفیت را تهیه فرمایند . کیفیت کار ما اعتبار ماست . 

نهال هلو جوادی

نهال هلو جوادی

نهالستان برگ سبز یگی از بزرگترین تولید و عرضه کننده انواع و ارقام نهال های مثمر و غیرمثمر می باشد.

فروش نهال هلو به صورت عمده و خرده در نهالستان برگ سبز به شما مشتریان گرامی عرضه میشود .

فروش نهال هلو به تمامی نقاط کشور به صورت بسته بندی ویژه نهالستان ارسال میشود از قبیل شهر های : تهران – اردبیل – کرمان – کرمانشاه – خراسان رضوی – تبریز-و … .

روش درخواست خرید محصول از نهالستان برگ سبز : برای خرید مطمعن شما میتوانید به صورت مستقیم و بدون واسطه با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید

بمدیریت:مهندس رضا میرزایی

شماره تماس: 09104101070-09306363005

شماره دفتر:09143338362

نهال هلو جوادی

نهال هلو جوادی

مشخصات : 

درخت هلو جوادی رشد نسبتا کم, باردهی بسیار زیادی دارد. میوه آن رنگ تیره و درشت است . میوه ی هلو جوادی رنگی قرمز و مایل به تیره دارد. میوه های نهال هلو جوادی بصورت خوشه ای و در شاخه های جانبی رویش پیدا میکند. یکی از مزیت های دیگر هلو جوادی دیر گل بودن و ان است که باعث میشود دچار سرمازدگی بهاره نشود. زمان رسیدن میوه درخت هلو جوادی در اوایل شهریور ماه است .این نهال از سال اول کاشت بار میدهد و از سال سوم به بعد اولین محصول تجاری خود را بار میاورد.

شرایط محیطی :

نهال هلو جوادی بسیار مناسب برای اب و هوایی خشک است. کیفیت میوه ی این درخت در اب و هوای شرجی تاثیر نمی پذیرد. این نهال دماهایی بین14- الی 31- را میتواند تحمل کند.این نهال زمان کمتری به خواب زمستانه میرود. نهال هلو جوادی به طور هم زمان کلاله نمیپذیرد و به این خاطر باید درصدی از باغ هلو را به دیگر درختان گرده افشان اختصاص داد.

از جمله افات درخت هلو جوادی عبارتند از: پوسیدگی قهوه ای درخت هلو  _ پوسیدگی طوقه
پوسیدگی طوقه : اگر طوقه درخت را از خیس شدن توسط آبیاری حفاظت کنید نهال از ابتلا به این بیماری در امان می ماند.
پیچیدگی برگ هلو:در فصل سرما ( دوره خواب درختان ) از ترکیبات مسی برای از بین بردن بیماری بهره ببرید.

نهال هلو جوادی

نهال هلو جوادی

ارقام دیگر نهال هلو :

نهال هلو انجیری عسلی
نهال هلو انجیری زعفرانی
نهال هلو قجیرقانات
نهال هلو زعفرانی
بهترین نهال هلو
نهال هلو انجیری
نهال هلو مخملی
نهال هلو زودرس
نهال هلو پاکوتاه
نهال هلو قجیرقانات