نهال انجیر عسلی

نهال انجیر عسلی یکی از ارقام نهال انجیر است . که رقمی بسیار تجاری و میوه ای میان رس و بسیار شیرین است . و رقم بازار پسند و بسیار پربار ومناسب برای خشکباری است . نهالستان برگ سبز این نهال را بصورت عمده و خرده برای مشتریان گرامی عرضه میکند . مشتریانی که قصد خرید نهال را دارن میتوانند این نهال را از نهالستان برگ سبز بصورت مستقیم و بدون واسطه از مدیر نهالستان : مهندس رضا میرزایی با شماره تماس 09104101070 خریدی مطمعن و بدون دغدغه انجام دهند . 

نهال انجیر عسلی

نهال انجیر عسلی

شما خریداران محترم به منظور خرید نهال انجیر  و همینطور دریافت لیست ارقام نهال ها و قیمت نهال ها میتوانید به نهالستان برگ سبز مراجعه نمایید و یا با شماره های 09104101070 , 09143338362 تماس حاصل فرمایید.(خرید نهال با تخفیف)

نهالستان برگ سبز عرضه کننده انواع نهالهای مثمر و غیر مثمر و البته اصلاح شده می باشد .

این نهالستان امکان ارسال نهال به همه نقاط کشور را فراهم کرده است . از جمله شهرهای تهران – مازندران – یزد – اصفهان – شیراز و … .

روش درخواست خرید محصول از نهالستان برگ سبز : برای خرید مطمعن  شما میتوانید به صورت مستقیم و بدون واسطه با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید( خرید نهال انجیر   )

بمدیریت:مهندس رضا میرزایی

شماره تماس: 09104101070-09306363005

شماره دفتر:09143338362

نهال انجیر عسلی

نهال انجیر عسلی

مشخصات :

میوه این  نهال  نخست سبز رنگ و پس از رسیدن زرد رنگ می شود. داخل گوشت میوه آن صورتی رنگ است و بسیار شیرین استمی باشد. دارای درختی تنومند, پربازده ورشدی بسیار بالا می باشد. میوه نهال  تا زمان رسیدن روی درخت باقی می ماند. میوه نهال  شیرین ومناسب برای تازه خوری و خشکبار مصرف می گردد. برگ های نهال به صورت پنجه ای، زرد و سبز رنگ است. ارتفاع نهال به حدود 6 تا 9 متر می رسد. زمان برداشت محصول انجیر اواسط تیر تا اواخر مرداد ماه می باشد. از آفات و بیماری های نهال انجیر  می توان به سیمتیس نمورانا، هسپروفانس گریزئوس، سفیدک انجیر، شکاف خوردن میوه ها و بیماری ترشیدگی نام برد. ( خرید نهال انجیر )

شرایط محیطی:

این نهال نسبت به گرما مقاومت خوبی دارد. ولی در سال های اول کاشت، سرما درختان را اذیت می کند. این نوع انجیر در آب و هوای گرم و خشک بهتر رشد می کند. نهال در دمای 25 تا 35 درجه سانتیگراد رشد خوبی دارد. دمای بالای 45 درجه کیفیت محصول را کم میکند. و در دمای 3- سانتیگراد مقاومت خوبی ندارد. و در دمای 9- درجه سانتیگراد از بین می رود. خاک های لیمونی برای رشد نهال خوب می باشد. اما در خاک های شنی و رسی هم رشد خوبی دارند. و نسبت به شوری خاک مقاومت خوبی از خود نشان میدهند.

نهال انجیر عسلی

نهال انجیر عسلی

ارقام نهال انجیر :

نهال انجیر
نهال انجیر استهبان
نهال انجیر اسرائیلی
نهال انجیر گلابی
نهال انجیر زرد
نهال انجیر سیاه
نهال انجیر مقاوم به سرما
نهال انجیر سردسیری
نهال انجیر گرمسیری
نهال انجیر سه فصل

نهال انجیر کلسته
نهال انجیر
نهال انجیر
نهال انجیر
نهال انجیر میسشن
نهال انجیر یزدی
نهال انجیر سه فصله
نهال انجیر عسلی
نهال انجیر قهوه ای
0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *