نهال زردآلو انبه ای

نهال زردآلو انبه ای از ارقام نهال تجاری بوده این نهال یکی دیگر از ارقام نهال زردآلو میباشد این نهال میوه ای ترد و سفت و قلبی شکل دارد . باردهی خوشه ای و پربار و زودبازده است . نهالستان برگ سبز این نهال را بصورت عمده و خرده برای مشتریان گرامی عرضه میکند . مشتریانی که قصد خرید این نهال را دارن میتوانند این نهال را بصورت مستقیم و بدون واسطه از مدیر نهالستان : مهندس رضا میرزایی با شماره تماس 09104101070 خریدی مطمعن و بدون دغدغه انجام دهند . 

نهال زردآلو انبه ای

نهال زردآلو انبه ای

شما خریداران محترم به منظور خرید نهال زردآلو  و همینطور دریافت لیست ارقام نهال ها و قیمت نهال ها میتوانید به نهالستان برگ سبز مراجعه نمایید و یا با شماره های 09104101070 , 09143338362 تماس حاصل فرمایید. (خرید نهال با تخفیف)

نهالستان برگ سبز عرضه کننده انواع نهالهای مثمر و غیر مثمر و البته اصلاح شده می باشد .

این نهالستان امکان ارسال نهال به همه نقاط کشور را فراهم کرده است . از جمله شهرهای تهران – مازندران – یزد – اصفهان – شیراز و … .

روش درخواست خرید محصول از نهالستان برگ سبز : برای خرید مطمعن  شما میتوانید به صورت مستقیم و بدون واسطه با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید( خرید نهال زردآلو )

بمدیریت:مهندس رضا میرزایی

شماره تماس: 09104101070-09306363005

شماره دفتر:09143338362

نهال زردآلو انبه ای

نهال زردآلو انبه ای

مشخصات: 

بدلیل اینکه شکل و طعم این میوه شباهت زیادی به میوه انبه دارد زردالو انبه ای نام گرفته است. رنگ میوه این نهال زرد و طعم ان شیرین است ولی ابدار نمیباشد. این نهال دارای برگ های بزرگ و میوه های بیضی شکل و پوست نرم میباشد. این رقم نهال زردالو دارای ارتفاع متوسط وشاخه های خاردار میباشد. میوه این نهال فقط برای تازه خوری توصیه میشود. وبرای خشکبار مناسب نیست.

میوه این  نهال در مرداد ماه به بازار توزیع میشود.درختی قوی است. و میوه های این رقم نهال به اندازه ۸۰ تا ۱۲۰ گرم میباشد .میوه  بسیار بازار پسند میباشد. این نهال از سال سوم بعد ازکاشت شروع به باردهی میکند. این نهال نسبت به بیماریهای قارچی مقاومت زیادی دارد. بسیار پربار وزود بازده وماندگار میباشد. این رقم نهال زردالو رقم تجاری و صادراتی بحساب می اید.سیستم ریشه  به سبب پایه میروبالان خیلی عمیق می باشد .و با طیف گسترده ای از خاک ها سازگاری دارد.

شرایط محیطی :

نهال زردالو انبه به نور آفتاب نیاز زیادی دارد. در برابر کم آبی مقاومت زیادی دارد. و کیفیت میوه نیز بهبود می یابد.دراواخر فروردین شروع به گلدهی میکند. دربرابر سرما مقاومت خوبی دارند. و میزان تحمل سرمای این  نهال 30 الی 35 درجه سانتیگراد میباشد. فاصله کاشت  3-4 متر میباشد. عمر اقتصادی این رقم نهال زردالو 30 سال میباشد. نهال باید هرساله بطور منظم هرس شود.

نهال زردآلو انبه ای

نهال زردآلو انبه ای

ارقام نهال زردآلو : 

نهال زردآلو جهانگیری
نهال زردآلو سلطنتی
نهال زردآلو قیسی
نهال زردآلو دیرگل
نهال زردآلو نصیری
نهال زردآلو مقاوم به سرما
نهال زردآلو عسگرآباد
نهال زردآلو پیش رس
نهال زردآلو قرمز
نهال زردآلو زودرس

نهال زردآلو تلتون
نهال زردآلو نصیری
نهال زردآلو انبه ای
نهال زردآلو رکسانا
نهال زرد آلو ملایر
نهال زردآلو قیصی
0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *