نهال زردآلو رکسانا

نهال زردآلو رکسانا یکی دیگر از ارقام نهال زردآلو میباشد . این نهال میوه ای ترد و سفت و قلبی شکل است . باردهی خوشه ای دارد و رقم زردبازده و پربار است . نهالستان برگ سبز این نهال را بصورت عمده و خرده عرضه میکند . برای خرید مشتریان میتوانند این نهال را بصورت مستقیم و بدون واسطه از مدیر نهالستان : مهندس رضا میرزایی با شماره تماس 09104101070 خریداری کنند.

نهال زردآلو رکسانا

نهال زردآلو رکسانا

شما خریداران محترم به منظور خرید نهال زردآلو  و همینطور دریافت لیست ارقام نهال ها و قیمت نهال ها میتوانید به نهالستان برگ سبز مراجعه نمایید و یا با شماره های 09104101070 , 09143338362 تماس حاصل فرمایید. (خرید نهال با تخفیف)

نهالستان برگ سبز عرضه کننده انواع نهالهای مثمر و غیر مثمر و البته اصلاح شده می باشد .

این نهالستان امکان ارسال نهال به همه نقاط کشور را فراهم کرده است . از جمله شهرهای تهران – مازندران – یزد – اصفهان – شیراز و … .

روش درخواست خرید محصول از نهالستان برگ سبز : برای خرید مطمعن  شما میتوانید به صورت مستقیم و بدون واسطه با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید( خرید نهال زردآلو )

بمدیریت:مهندس رضا میرزایی

شماره تماس: 09104101070-09306363005

شماره دفتر:09143338362

نهال زردآلو رکسانا

نهال زردآلو رکسانا

مشخصات:

 نهال زردالو رکسانا: رقمی دیررس و منشا آن کشور افغانستان می باشد. میوه های نهال زردالو بزرگ ورنگ زرد مایل به قرمز دارد. گوشت میوه نهال زردالو قرمز ترد و ابدار و مغز هسته ی آن شیرین میباشد. نهال زردالو قرمز برای باغ های متراکم خوب است.گرده افشان مناسب در باغهای زردآلو بصورت کاشت هر ۱۰ اصله نهال زردآلو یک اصله گرده افشان مناسب از ارقام دیگر نهال زردآلو کاشت میشود.

شرایط محیطی :

این نهال نسبت به سرما مقاومت زیادی دارد. ودر مناطق سرد باید زیر نور افتاب کاشته شود. اما میزان رشد ان در مناطق گرم معتدل بسیار خوب است. میزان آبیاری درخت زردآلو در فصل های مختلف سال و شرایط اقلیمی گوناگون میباشد.

بنابراین در ازای هر روز از فصل بهار دو لیتر و در ازای هر روز از فصل تابستان ۳ لیتر آب مورد نیاز این نهال میباشد.میزان میوه دهی این  نهال در هر هکتار و با توجه به شرایط آب و هوایی گوناگون میباشد. و اما در ازای حدود ۵۰۰ اصله نهال زردآلو در هکتار عملکردی بیش از ۲۰ تن را دارد.

نهال زردآلو رکسانا

نهال زردآلو رکسانا

ارقام نهال زردآلو :

نهال زردآلو جهانگیری
نهال زردآلو سلطنتی
نهال زردآلو قیسی
نهال زردآلو دیرگل
نهال زردآلو نصیری
نهال زردآلو مقاوم به سرما
نهال زردآلو عسگرآباد
نهال زردآلو پیش رس
نهال زردآلو قرمز
نهال زردآلو زودرس

نهال زردآلو تلتون
نهال زردآلو نصیری
نهال زردآلو انبه ای
نهال زردآلو رکسانا
نهال زرد آلو ملایر
نهال زردآلو قیصی
0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *