نهال گلابی اسپادانا

نهال گلابی اسپادانا از رقم های تجاری است . این نهال با تناژبالا و باردهی بالا بوده و از رقم های زودرس و زودبازده است . میوه این نهال بسیار آبدار و شیرین است . مناسب برای شمال کشور و زمان رسید آن در اوایل تابستان است . فروش این نهال بصورت عمده و خرده در نهالستان برگ سبز میباشد . مشتریانی که قصد خرید این نهال را دارن میتوانند بصورت حضوری یا غیر حضور مستقیم و بدون واسطه از نهالستان برگ سبز بمدیریت مهندس رضا میرزایی با شماره تماس 09104101070 خریدی مطمعن و بدون دغدغه داشته باشند . کیفیت کار ما اعتبار ماست . 

نهال گلابی اسپادانا

نهال گلابی اسپادانا

نهالستان برگ سبز تولید و عرضه کننده انواع نهالهای مثمر و غیر مثمر می باشد . 

نهالستان برگ سبز اولین تولید کننده انواع نهال های خارجی و ایرانی در جهان است.

همچنین همه ارقام نهالهای نهالستان برگ سبزبدرخواست شما مشتریان گرامی به تمام نقاط کشور ارسال می شود . از جمله : تهران – شیراز – اصفهان – مشهد – تبریز – گلستان – مازندران – کرمانشاه – اراک – اردبیل و … .

این نهال در نهالستان برگ سبز بصورت کاملا تضمینی و تخفیف ویژه نهالستان بفروش میرسد 

روش درخواست خرید نهال گلابی از نهالستان برگ سبز : برای خرید انواع درخت شما میتوانید . به صورت مستقیم و بدون واسطه با شماره های زیر تماس حاصل فرمائید.

بمدیریت : مهندس رضا میرزایی 

شماره تماس : 09104101070-09306363005

شماره موبایل دفتر : 09143338362

نهال گلابی اسپادانا

نهال گلابی اسپادانا

مشخصات : 

نهال گلابی اسپادانا جز رقم های دیر رس است . منشاء اصلی این نهال استرالیا است . ارتفاع این درخت به 3 تا 5 متر نیز میرسد . میزان باردهی این نهال بسیار بالا است . که بعد از سال اول میزان باردهی آن افزایش میابد . رنگ میوه این نهال دیر رس سبز مایل به خاکیتری یا زرد است . میوه ای مخروطی شکل بوده و هنگامی که کاملا رسیده باسد نرم و شیرین و آبدار میشود . این درخت به دو نوع هرس شامل میشود اولین هرس هرس فرماندهی دومین هرس هرس باردهی در زمان تعین شده است . هرس اول در تابستان فصل گرم انجام میگیرد . و هرس دوم در ماه های پایانی زمستان انجام میگیرد . عمل گرده افشانی این نهال قبل از باز شدن گل ها انجام میگیرد . ( خرید نهال گلابی با تخفیف ) 

شرایط محیطی :

قبل از کاشت این نهال باید به چند نکته مهم دقت کرد . مهم ترین نکته این نهال فاصه کاشت است . فاصله مناسب برای این نهال 5*4 متر است . گلدهی این نهال دیر رس و با توجه به عوامل همچوم اقلیمی و شرایط آب و هوایی مختلف بستگی دارد . این نهال نسبتا زود گل میباشد ولی چنانچه سرماهای دیر رس بهاره رخ دهد میزان باردهی آن کاهش میابد . عملکرد این نهال در هر هکتار بیش از 4 تا 7 تن است عمر اقتصادی این نهال بیش از 40 تا 50 سال است . ( خرید نهال گلابی )

نهال گلابی اسپادانا

نهال گلابی اسپادانا

ارقام دیگر نهال گلابی : 

نهال گلابی
نهال گلابی شاه میوه
نهال گلابی اسپادانا
نهال گلابی نطنز
نهال گلابی پایه کوتاه
نهال گلابی آنجو
نهال گلابی پرتقالی
نهال گلابی زودرس
نهال گلابی اصلاح شده
نهال گلابی شاه میوه اصفهان

نهال گلابی تک شاخ
نهال گلابی درگزی
نهال گلابی نطنز
نهال گلابی مشو
نهال گلابی شاه میوه
نهال گلابی اسپادانا
0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *