نهال زردآلو تلتون

نهال زرد آلو تلتون نیز از ارقام دیگر نهال زردآلو میباشد . این نهال میوه ای ترد و سفت و قلبی شکل دارد . باردهی خوشه ای و پربار و زودبازده میباشد . زمان رسید میوه این نهال در اواخر خرداد ماه است . نهالستان برگ سبز این نهال را بصورت عمده و خرده عرضه میکند . نهالستان برگ سبز یکی ازبزرگترین  تولید کننده و عرضه کننده انواع  نهال هاست .  مشتریان گرامی که قصر خرید نهال دارن میتوانند بصورت مستقیم و بدون واسطه از مدیر نهالستان : مهندس رضا میرزایی با شماره تماس 09104101070 خریداری کنند . 

نهال زردآلو تلتون

نهال زردآلو تلتون

شما خریداران محترم به منظور خرید نهال زردآلو  و همینطور دریافت لیست ارقام نهال ها و قیمت نهال ها میتوانید به نهالستان برگ سبز مراجعه نمایید و یا با شماره های 09104101070 , 09143338362 تماس حاصل فرمایید. (خرید نهال با تخفیف)

نهالستان برگ سبز عرضه کننده انواع نهالهای مثمر و غیر مثمر و البته اصلاح شده می باشد .

این نهالستان امکان ارسال نهال به همه نقاط کشور را فراهم کرده است . از جمله شهرهای تهران – مازندران – یزد – اصفهان – شیراز و … .

روش درخواست خرید محصول از نهالستان برگ سبز : برای خرید مطمعن  شما میتوانید به صورت مستقیم و بدون واسطه با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید( خرید نهال زردآلو )

بمدیریت:مهندس رضا میرزایی

شماره تماس: 09104101070-09306363005

شماره دفتر:09143338362

نهال زردآلو تلتون

نهال زردآلو تلتون

مشخصات : 

نهال زردآلو تلتون رقم بسیار مقاوم ، بسیار سریع رشد و دیر شکوفا و مناسب برای میوه های تازه و خشک است. این زردآلو خیلی زود رس می باشد.این نهال از لحاظ ظاهری بزرگ بوده و لکه های قرمز روی آن مشاهده می شود. بافت این زردآلو سفت و آبدار است. این نهال زردآلو دیر شکوفه است.

این نهال ها باردهی بالایی دارد زیرا دیر شکوفا می شود و در سرما به گلها آسیب نمی رسانند . این نهال میوه های بزرگ و بیضی شکل دارد. رنگ میوه ها زرد و لکه هایی مایل به رنگ صورتی دارد. این زردآلو به دلیل شیرین و آبدار بودن انتخاب خوبی برای کمپوست است . و این نوع زردآلو اغلب در کمپوست استفاده می شود.

شرایط محیطی : 

این نهال مقاومت بسیار زیادی نسبت به سرما دارد . در برابر ارقام زردآلو سنتی و ایرانی از ارتفاع خیلی کمتری برخوردار بوده است. گرده افشان مناسب این نهال در باغات زردآلو به این صورت است . که مابین هر 10 اصله نهال زردآلو یک گرده افشان مناسب رقم زردآلو کاشته می شود .

میزان آبیاری این نهال در هر فصل از سال متغیر بوده و بسته به شرایط اقیلیمی و آب و هوایی است. در فصل بهار بهترین زمان آبیاری روزانه 2لیتر آب است. و در فصل تابستان روزانه 3 لیتر آب کافی است. فاصله ی کاشت درخت در زمینهایی باشیب ملایم و مناطق بادگیر بصورت 3*3 کاشت می گردد شایان ذکر است در اراضی مسطح این فاصله بصورت 4*4 یا 3*4 متر کاشت می گردد.

نهال زردآلو تلتون

نهال زردآلو تلتون

 ارقام نهال زردآلو :

نهال زردآلو جهانگیری
نهال زردآلو سلطنتی
نهال زردآلو قیسی
نهال زردآلو دیرگل
نهال زردآلو نصیری
نهال زردآلو مقاوم به سرما
نهال زردآلو عسگرآباد
نهال زردآلو پیش رس
نهال زردآلو قرمز
نهال زردآلو زودرس

نهال زردآلو تلتون
نهال زردآلو نصیری
نهال زردآلو انبه ای
نهال زردآلو رکسانا
نهال زرد آلو ملایر
نهال زردآلو قیصی
0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *