نهال انار ساوه

نهال انار ساوه از ارقام نهال انار میباشد . این نهال از رقم های بسیار تجاری است . مناسب برای مناطق معتدل و گرم و مناسب برای خاک های شور و میکس چند رقم انار ساوه و دانه درشت است . نهالستان برگ سبز این نهال را بصورت عمده و خرده برای مشتریان عرضه میکند . مشتریانی که قصد خرید نهال را دارن میتوانند این نهال را بصورت مستقیم و بدون واسطه از مدیر نهالستان : مهندس رضا میرزایی با شماره تماس 09104101070 خریدی مطمعن و بدون دغدغه انجام دهند . 

نهال انار ساوه

نهال انار ساوه

شما خریداران محترم به منظور خرید نهال انار و همینطور دریافت لیست ارقام نهال ها و قیمت نهال ها میتوانید به نهالستان برگ سبز مراجعه نمایید و یا با شماره های 09104101070 , 09143338362 تماس حاصل فرمایید. (خرید نهال با تخفیف)

نهالستان برگ سبز عرضه کننده انواع نهالهای مثمر و غیر مثمر و البته اصلاح شده می باشد .

این نهالستان امکان ارسال نهال به همه نقاط کشور را فراهم کرده است . از جمله شهرهای تهران – مازندران – یزد – اصفهان – شیراز و … .

روش درخواست خرید محصول از نهالستان برگ سبز : برای خرید مطمعن  شما میتوانید به صورت مستقیم و بدون واسطه با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید( خرید نهال انار  )

بمدیریت:مهندس رضا میرزایی

شماره تماس: 09104101070-09306363005

شماره دفتر:09143338362

نهال انار ساوه

نهال انار ساوه

مشخصات:

انار درخت کوچکی است که ارتفاع آن حداکثر تا 6 متر میرسد . این نهال در مناطق گرمسیری کشت می شود. گلهای انار ساوه درشت گل بوده و قرمز رنگ و بدون عطر می باشد. میوه آن کروی شکل بوده و اندازه های مختلفی دارد که پوست هایی قرمز یا زرد رنگ دارند. در کل در حدود 20 نوع مختلف انار در دنیا موجود می باشد . انار از میوه های بومی ایران میباشد . آشنایی ایرانیان با این نهال به حدود 300 سال بر میگردد. و با کاشت متوالی انار در مناطق با اب و هوای مختلف انار را به صورت اهلی درآورده . و با سلکسیونهای متعدد موفق به کشت ارقام پر محصول و مرغوب تجاری در کلیه مناطق از جمله در نواحی حاشیه کویر مرکزی ایران شدند.

شرایط محیطی:

نهال انار ساوه به جز در مناطقی با زمستان سرد و طولانی، این درخت قابلیت سازگاری با آب و هوای مختلف که دارای بهاری آفتابی و تابستانی گرم باشند، را دارا میباشد. این درخت حساس به سرما است . و در دمای کمتر از 13- درجه سانتیگراد که بیش از دو روز ادامه یابد قسمت هوائی آن از بین رفته و در شرایط دمائی سردتر حتی ریشه درخت نیز آسیب دیده و از بین خواهد رفت. به همین دلیل باید قبل از احداث باغ آب و هوای منطقه را بررسی نمود و از دوره های سرمای منطقه اطلاع یافت . گرمای شدید هم نیز موجب آفتاب سوختگی تنه و میوه این  نهال میشود. به همین دلیل نهال انار  در مناطقی با آفتاب زیاد و تابستان های معتدل بهتر رشد می کند. ( خرید نهال انار )

نهال انار ساوه

نهال انار ساوه

ارقام نهال انار :

-نهال انار ساوه

-نهال انار رباب

-نهال انار گرین گلوب

-گپ فردوس

-نهال انار بیدانه ژله ای

-نهال انار دانه سیاه اصل

نهال انار گربان
نهال انار پوست سیاه
نهال انار پایه کوتاه
نهال انار سردشت
نهال انار سفید
نهال انار سیاه سرقندی
نهال انار دانه سیاه
نهال انار گپ فردوس
نهال انار کرین کلوب
0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *