نهال زردآلو شکرپاره

نهال زردآلو شکرپاره یکی دیگر از ارقام نهال زردآلو میباشد . این نهال میوه ای ترد و سفت و قلبی شکل دارد . زمان رسید این نهال اواخر خرداد ماه است و محصولی زردبازده و پربار است . نهالستان برگ سبز این نهال را بصورت عمده و خرده عرضه میکند . مشتریان کرامی که قصد خرید این نهال را دارن میتوانند این نهال را از نهالستان برگ سبز بصورت مستقیم و بدون واسطه از مدیر نهالستان : مهندس رضا میرزایی با شماره تماس 09104101070 خریداری کنند .

نهال زردآلو شکرپاره

نهال زردآلو شکرپاره

شما خریداران محترم به منظور خرید نهال زردآلو  و همینطور دریافت لیست ارقام نهال ها و قیمت نهال ها میتوانید به نهالستان برگ سبز مراجعه نمایید و یا با شماره های 09104101070 , 09143338362 تماس حاصل فرمایید. (خرید نهال با تخفیف)

نهالستان برگ سبز عرضه کننده انواع نهالهای مثمر و غیر مثمر و البته اصلاح شده می باشد .

این نهالستان امکان ارسال نهال به همه نقاط کشور را فراهم کرده است . از جمله شهرهای تهران – مازندران – یزد – اصفهان – شیراز و … .

روش درخواست خرید محصول از نهالستان برگ سبز : برای خرید مطمعن  شما میتوانید به صورت مستقیم و بدون واسطه با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید( خرید نهال زردآلو )

بمدیریت:مهندس رضا میرزایی

شماره تماس: 09104101070-09306363005

شماره دفتر:09143338362

نهال زردآلو شکرپاره

نهال زردآلو شکرپاره

مشخصات :

نهال زردالو شکر پاره طعمی شیرین و عسلی وابدار دارد . میوه نهال  رنگ زرد عسلی و لپ های سرخ دارد . پوستی مسطح دارد . این  نهال به سرعت رشد میکنند.این رقم نهال زردالو دیر گل میباشد. مناسب برای خشکبار و مربا و صادرات میباشد. میوه این نهال  در تیر ماه میرسد.

شرایط محیطی :

فاصله ی کاشت نهال  در اراضی شیبدار ملایم و مناطق بادگیر بصورت ۳*۳ و ۳٫۵*۳ مترمدنظر است. ودر زمینهای صاف این فاصله بصورت ۴*۴ و ۴*۳ متر مد نظر میباشد. مقدار آبیاری درخت   در فصلهای مختلف سال و شرایط اقلیمی گوناگون می باشد. بنابراین در ازای هر روز از فصل بهار دو لیتر و به ازای هر روز از فصل تابستان ۳ لیتر آب مد نظر است.نهال زردالو به دلیل داشتن ریشه سطحی  افشان نسبت به خشکی مقاوم نمیباشد.

خصوصا در زمان تشکیل جوانه گل و رشد میوه باید آبیاری منظم باشد. چون اگر ابیاری منظم نباشد. گلها ریزش یافته و میوه ها می ریزند. برگها چروک و گیاه پلاسیده می شود. البته آبیاری بیش از حد هم موجب ماندگاری آب شده و طوقه و ریشه می پوساند. و برگها زرد شده و میریزند. و گلدهی و تولید میوه کم می شود.

نهال زردآلو شکرپاره

نهال زردآلو شکرپاره

ارقام نهال زردآلو : 

نهال زردآلو جهانگیری
نهال زردآلو سلطنتی
نهال زردآلو قیسی
نهال زردآلو دیرگل
نهال زردآلو نصیری
نهال زردآلو مقاوم به سرما
نهال زردآلو عسگرآباد
نهال زردآلو پیش رس
نهال زردآلو قرمز
نهال زردآلو زودرس

نهال زردآلو تلتون
نهال زردآلو نصیری
نهال زردآلو انبه ای
نهال زردآلو رکسانا
نهال زرد آلو ملایر
نهال زردآلو قیصی
0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *