نهال آلو بلک دیو

نهال آلو بلک دیو یکی از رقم های بسیار تجاری است . این نهال رنگ سیاه تیره با گوشت قرمز و مقاوم به سرما و بازار پسند و پر بار است . نهالستان برگ سبز این نهال را بصورت عمده و خرده برای مشتریان عرضه میکند . مشتریانی که قصد خرید این نهال را دارند میتوانند این نهال را بصورت مستقیم و بدون واسطه از نهالستان برگ سبز بمدیریت:مهندس رضا میرزایی با شماره تماس 09104101070 خریدی مطمعن و بدون دغدغه داشته باشید . کیفیت کار ما اعتبار ماست .

نهال آلو بلک دیو

نهال آلو بلک دیو

نهالستان برگ سبز یگی از بزرگترین تولید و عرضه کننده انواع و ارقام نهال های مثمر و غیرمثمر می باشد.

فروش نهال آلو به صورت عمده و خرده در نهالستان برگ سبز به شما مشتریان گرامی عرضه میشود .

فروش نهال آلو  به تمامی نقاط کشور به صورت بسته بندی ویژه نهالستان ارسال میشود از قبیل شهر های : تهران – اردبیل – کرمان – کرمانشاه – خراسان رضوی – تبریز-و … .

روش درخواست خرید محصول از نهالستان برگ سبز : برای خرید مطمعن شما میتوانید به صورت مستقیم و بدون واسطه با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید

بمدیریت:مهندس رضا میرزایی

شماره تماس: 09104101070-09306363005

شماره دفتر:09143338362

نهال آلو بلک دیو

آلو بلک دیو

مشخصات:

 آلو بلک دیو  یکی از ارقام نهال آلو است . کشور سازنده این نهال اروپا است . عمده اقتصادی این نهال 25 سال است. بر پایه آلوچه وحشی (بذری) – میروبالان است . رنگ میوه پوستی سیاه رنگ گوشت قرمز ارغوانی دارد. باردهی این نهال از سال دوم شروع میشود. انبار داری این نهال 3 ماه است. مصرف این نهال تازه خوری وزن میوه 64 گرم است. میوه ای تو سرخ و آبدار با رنگی خاص باردهی با گرده افشان سانتروزا و معروف به الماس سیاه است.( خرید نهال آلو )

شرایط محیطی:

این نهال مقاومت زیادی در برابر سرما دارد. گونه ها و ارقام آلو به یخبندان زمستانه حساس نیستند. این نهال قادر به سرمای زمستانه را تا  درجه حرارت -30 الی -35 درجه را تحمل میکند. به همین ترتیب به شرایط نامناسب خاک حساسیت کمی دارند. این نهال حتی تا عمق 3 تا 5 متر نفوذ میکند. خاک های نسبتا کم عمق و آب زیر زمینی بالا را نیز تحمل میکند.( خرید نهال الو با تخفیف )

نهال آلو بلک دیو

نهال آلو بلک دیو

ارقام دیگر نهال آلو:

نهال الو بخارا
نهال الوچه

نهال الو خاکی
نهال الو زرد
نهال الو سانتریزه
نهال الو ناتال
نهال الو نگاتا
نهال آلو قطره طلا

نهال آلو کهربا
نهال آلو دامنسوز
نهال آلو رین کلود
نهال آلو کالیفرنیا
نهال آلو بلک دیو
نهال آلو غول پاییزه
نهال آلو قطره طلا
نهال آلو خرمایی
نهال آلو خاکی
0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *