نهال آلو بلک دیو

نهال آلو بلک دیو یکی از رقم های بسیار تجاری است . این نهال رنگ سیاه تیره با گوشت قرمز و مقاوم به سرما و بازار پسند و پر بار است . نهالستان برگ سبز این نهال را بصورت عمده و خرده برای مشتریان عرضه میکند . مشتریانی که قصد خرید این نهال را دارند میتوانند این نهال را بصورت مستقیم و بدون واسطه از نهالستان برگ سبز بمدیریت:مهندس رضا میرزایی با شماره تماس 09104101070 خریدی مطمعن و بدون دغدغه داشته باشید . کیفیت کار ما اعتبار ماست .

نهال آلو بلک دیو

نهال آلو بلک دیو

نهالستان برگ سبز یگی از بزرگترین تولید و عرضه کننده انواع و ارقام نهال های مثمر و غیرمثمر می باشد.

فروش نهال آلو به صورت عمده و خرده در نهالستان برگ سبز به شما مشتریان گرامی عرضه میشود .

فروش نهال آلو  به تمامی نقاط کشور به صورت بسته بندی ویژه نهالستان ارسال میشود از قبیل شهر های : تهران – اردبیل – کرمان – کرمانشاه – خراسان رضوی – تبریز-و … .

روش درخواست خرید محصول از نهالستان برگ سبز : برای خرید مطمعن شما میتوانید به صورت مستقیم و بدون واسطه با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید

بمدیریت:مهندس رضا میرزایی

شماره تماس: 09104101070-09306363005

شماره دفتر:09143338362

نهال آلو بلک دیو

آلو بلک دیو

مشخصات:

 آلو بلک دیو  یکی از ارقام نهال آلو است . کشور سازنده این نهال اروپا است . عمده اقتصادی این نهال 25 سال است. بر پایه آلوچه وحشی (بذری) – میروبالان است . رنگ میوه پوستی سیاه رنگ گوشت قرمز ارغوانی دارد. باردهی این نهال از سال دوم شروع میشود. انبار داری این نهال 3 ماه است. مصرف این نهال تازه خوری وزن میوه 64 گرم است. میوه ای تو سرخ و آبدار با رنگی خاص باردهی با گرده افشان سانتروزا و معروف به الماس سیاه است.( خرید نهال آلو )

شرایط محیطی:

این نهال مقاومت زیادی در برابر سرما دارد. گونه ها و ارقام آلو به یخبندان زمستانه حساس نیستند. این نهال قادر به سرمای زمستانه را تا  درجه حرارت -30 الی -35 درجه را تحمل میکند. به همین ترتیب به شرایط نامناسب خاک حساسیت کمی دارند. این نهال حتی تا عمق 3 تا 5 متر نفوذ میکند. خاک های نسبتا کم عمق و آب زیر زمینی بالا را نیز تحمل میکند.( خرید نهال الو با تخفیف )

نهال آلو بلک دیو

نهال آلو بلک دیو

ارقام دیگر نهال آلو:

نهال الو بخارا
نهال الوچه

نهال الو خاکی
نهال الو زرد
نهال الو سانتریزه
نهال الو ناتال
نهال الو نگاتا
نهال آلو قطره طلا