نهال هلو شاستا

نهال هلو شاستا یکی از ارقام نهال هلو است . این نهال از رقم های تجاری بوده و مقاومت زیادی در برابر سرما را ندارد و هسته جدا ومناسب برای کمپوت سازی و زمان رسید این میوه در اواخر مرداد ماه است و فروش این نهال در نهالستان برگ سبز بصورت عمده و خرده برای شما مشتریان گرامی عرضه میکند . مشتریانی که قصد خرید این نهال را دارن میتوانند این نهال را از نهالستان برگ سبز بصورت مستقیم و بدون واسطه از مدیر نهالستان مهندس رضا میرزایی با شماره تماس 09104101070 خریدی مطمعن و بدون دغدغه انجام دهید . کیفیت کار ما اعتبار ماست.

نهال هلو شاستا

نهال هلو شاستا

نهالستان برگ سبز یگی از بزرگترین تولید و عرضه کننده انواع و ارقام نهال های مثمر و غیرمثمر می باشد.

فروش نهال هلو به صورت عمده و خرده در نهالستان برگ سبز به شما مشتریان گرامی عرضه میشود .

فروش نهال هلو به تمامی نقاط کشور به صورت بسته بندی ویژه نهالستان ارسال میشود از قبیل شهر های : تهران – اردبیل – کرمان – کرمانشاه – خراسان رضوی – تبریز-و … .

روش درخواست خرید محصول از نهالستان برگ سبز : برای خرید مطمعن شما میتوانید به صورت مستقیم و بدون واسطه با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید

بمدیریت:مهندس رضا میرزایی

شماره تماس: 09104101070-09306363005

شماره دفتر:09143338362

نهال هلو شاستا

نهال هلو شاستا

مشخصات :

این نهال جزو ارقام تجاری می باشد . و زمان برداشت میوه های آن اواسط فصل تابستان می باشد . جزو ارقام هسته جدا و مناسب برای کمپوت می باشد . رشد بسیار سریعی دارد . اواخر فروردین شروع به جوانه زدن میکند . میوه های آن کروی و کشیده و پوست قرمز تیره با زمینه زرد می باشد . علف های هرز زیر درختان به گل و میوه های نهال هلو آسیب وارد میکنند . ارتفاع آن کوتاه می باشد . در هر هکتار دارای بیش از 51 هزار تن میوه می باشد . این نهال بیش از 9 سال عمر نمی کند. بومی کشور آمریکا می باشد .

شرایط محیطی :

نهال نسبت به سرما مقاومت خوبی ندارد . این رقم نهال هلو در مناطق معتدل کوهستانی کاشت می گردد . فاصله کاشت این رقم نهال در اراضی صاف 4-4 متر است ودر اراضی شیبدار فاصله انها باید بصورت 3-3 متر باید باشد. در فصل بهار نیاز باید هر 10 روز و در فصل تابستان هر 7 روز آبیاری نیاز دارد.

نهال هلو شاستا

نهال هلو شاستا

لیست ارقام نهال هلو:نهال هلو زعفرانی
نهال هلو قجیر قانات
نهال هلو انجیری زعفرانی
بهترین نهال هلو
کاشت نهال هلو در گلدان
ارقام نهال هلو
نهال هلو انجیری
نهال هلو مخملی
نهال هلو درشت
نهال هلو قجیر قانات
0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نهال هلو انجیری مور
نهال هلو جوادی
نهال هلو قزل سری
نهال هلو مخملی
نهال هلو کاظمی
نهال هلو آلبرتا
نهال هلو انجیری بلک
نهال هلو انجیری خونی
نهال هلو انجیری زودرس